Dostawa od 0 zł i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Gogle dziecięce - wiosna 2023

(Produkty: 35)

Oferta
Marka
Kolor
Typ produktu
Płeć
Wykonanie
Kształt oprawek
Przeznaczenie
Styl
Filtr polaryzacyjny
Filtr UV
Technologie
Cena

Gogle narciarskie – jak zapewnić sobie odpowiednią widoczność?

Zależy Ci na tym, żeby Twoje dziecko czerpało jak najwięcej przyjemności z jazdy na stoku narciarskim? Warunki atmosferyczne niekiedy znacznie ograniczają widoczność na stokach, dlatego bardzo ważne jest to, aby korzystać z udogodnień, jakie dają gogle. Odpowiednie gogle narciarskie dla dzieci chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym odbitym od śniegu. Pamiętaj o tym, że szczególnie niebezpieczne dla oczu jest przebywanie na dużych wysokościach, gdzie słońce jest ostrzejsze. Łzawienie oczu i powstanie stanu zapalnego nie tylko pogarsza samopoczucie, ale także ogranicza widoczność. Gogle z ciemniejszymi soczewkami, na przykład pomarańczowymi lub brązowymi, ograniczają transmisję światła, a te z jasnymi są idealne do jazdy po zmroku. Miej na uwadze również to, że najlepiej będzie wybrać gogle zwiększające widzenie peryferyjne. Takie właściwości mają między innymi gogle Head.

Gogle dziecięce – jak chronić oczy?

W naszym asortymencie znajdziesz gogle dla dzieci, które wyjątkowo dobrze chronią oczy nie tylko przed promieniowaniem UV, ale też przed przypadkowym uderzeniem gałęzią, kijkiem narciarskim, kryształkami lodu, śniegiem oraz podmuchami wiatru. Gogle narciarskie dla dzieci, z racji na swoją specyficzną budowę, ograniczają przestrzeń wokół oczu skuteczniej niż okulary. Rozważ zakup gogli o podwójnych soczewkach, które są odporniejsze na uderzenia i posiadają powłokę Anti-Fog. Jeżeli chcesz jak najlepiej chronić swoje dziecko na stoku, zainwestuj w gogle dziecięce wysokiej klasy!

Gogle narciarskie dziecięce – idealne dopasowanie

Aby gogle naprawdę dobrze chroniły oczy dziecka, a także zapewniały wygodę w takcie pobytu na stoku, muszą być doskonale dopasowane. Za duże gogle nie przylegają dobrze do twarzy, a to sprawia, że dostaje się pod nie zimne powietrze. Mało tego, zsuwają się z twarzy i zatykają nos. Z kolei za ciasne gogle będą ściskać policzki i brodę dziecka i sprawią, że jego pole widzenia będzie ograniczone, a kąt widzenia na stoku ma przecież wynosić około 160 stopni! Odpowiednio dopasowane gogle przylegają do skóry, ale nie gniotą jej i nie przyczyniają się do powstawania otarć. Pamiętaj też o tym, że gogle nie powinny być za wysokie i zbyt szerokie, ponieważ to może sprawić, że trudno będzie je dopasować do kasku.

Google dla dzieci – najczęściej zadawane pytania

Jakie gogle narciarskie dla dzieci wybrać?

Weź pod uwagę przede wszystkim to, w jakich warunkach świetlnych będziecie spędzać czas na stoku i wybierz gogle z szybkami w odpowiednim kolorze. Ważne są  także kąt widzenia, wentylacja i ilość szyb. Warto pomyśleć o Goglach dziecięcych z miękką pianką wyściełającą ich wnętrze i z wymienną szybką.

Jakie gogle snowboardowe kupić dla dziecka?

Kupując gogle snowboardowe dla swojego dziecka, kieruj się tymi samymi kryteriami, jak w przypadku dziecięcych gogli narciarskich. Istotny jest zatem kolor soczewek, liczy się również dopasowanie gogli do kasku. Nie bez znaczenia jest także wysoka jakość materiałów, z których zostało wykonane akcesorium i szeroki kąt widzenia.

Jakie gogle będą wygodne dla dziecka?

Dla dziecka najwygodniejsze będą gogle z ramką dobrze przylegającą do twarzy. System regulacji powinien zapewniać też idealne przyleganie do głowy, tak, aby gogle nie uciskały. Dla komfortu dziecka bardzo ważna jest też wentylacja w goglach.