Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kaski dziecięce

(Liczba produktów: 67)

Rozmiar
Cena
Oferta
Marka
Kolor
Typ produktu
Płeć
Wykonanie
Przeznaczenie
Styl
z 2

Kask dziecięcy – minimalizacja ryzyka urazów

Każdy rodzic dbający o bezpieczeństwo swojego dziecka chce dla niego jak najlepiej. Z każdym rokiem coraz więcej rodziców decyduje się na zakup kasku dla swojej pociechy, w trosce o jej zdrowie i bezpieczeństwo. Na ulicach spotykamy coraz więcej osób, które mają na głowie kask i to nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale również na rolkach. Kask dziecięcy przestał być obciachowy, stał się natomiast skuteczną metodą ochrony własnego zdrowia i zminimalizowania poważnych urazów. Na MODIVO.pl znajdziesz wiele oryginalnych i markowych modeli, które zadbają o bezpieczeństwo twojej pociechy.

Kask rowerowy dziecięcy – bez obrażeń na trasie

Pierwsze metry dziecka na rowerze powinny zostać dobrze przez niego zapamiętane. Niekonieczne jako trauma do jednośladów, spowodowana przez liczne siniaki czy guzy. Powinny zostać w pamięci jako element dorastania taki, jakim były wcześniej pierwsze kroczki. Jako MODIVO chcemy zadbać, aby wasza pociecha podczas swoich pierwszych podróży, przejażdżki do szkoły czy rajdu kolarskiego zawsze miała na sobie niezawodny kask rowerowy dziecięcy. Na MODIVO znajdziecie wiele sprawdzonych marek takich jak UVEX czy POC.  W naszej ofercie znajdziesz kaski do jazdy po każdej nawierzchni, niezależnie czy jest to przejażdżka po mieście lub zjazd na enduro.

Kask dziecięcy narciarski – bezpieczeństwo na stoku

Jak to w życiu bywa, niebezpieczeństwo może czyhać wszędzie, dlatego warto zabezpieczyć wasze dziecko przed urazami, zwłaszcza kiedy dopiero rozpoczyna swoją przygodę na stoku narciarskim. Pamiętajmy, że na stoku narciarskim ciężko o zachowanie zasad savoir vivre, dlatego wybranie odpowiedniego kasku dziecięcego narciarskiego będzie kluczowe dla zdrowia waszego dziecka. W ofercie MODIVO.PL znajdziesz tylko sprawdzone modele, sprawdzonych marek, bo dla nas liczy się bezpieczeństwo twojego dziecka. Dbamy również o różnorodność, dlatego znajdziesz zabezpieczenia według indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz dodatkowo zapewnić dziecku dobrą widoczność na trasie, wybierz modele z zabudowanymi goglami. 

Kaski dziecięce – najczęstsze pytania:

Kask dziecięcy – jaki rozmiar?

Odpowiedni rozmiar kasku to podstawa dbania o bezpieczeństwo waszego dziecka. Kaski dziecięce, które są za duże bądź za małe nigdy nie będą spełniać poprawnie swojego zadania. Poszukiwania kasku należy rozpocząć od zmierzenia obwodu głowy naszego dziecka. Pomiar należy zacząć ok. 1,5 cm nad oczami i kierować się do tyłu tak, aby miarka przebiegała nad uszami. Warto również sprawdzić, czy kask dziecięcy posiada odpowiednią głębokość, żeby głowa dziecka ściśle do niego przylegała oraz czy jest możliwość odpowiedniej regulacji, aby kask służył przez dłuższy czas. W przypadku, gdy rozmiar jest za mały, bądź kask nie pasuje nie bójcie się go zwrócić.

Kask rowerowy dziecięcy – jaki wybrać?

Warto pamiętać, że to wasze dziecko będzie nosiło kask, dlatego zalecamy wspólny wybór przed ekranem komputera, w końcu to dziecku ma się podobać na tyle, że będzie chciało go zakładać. Na MODIVO znajdziecie tylko produkty najwyższej jakości, dlatego każdy z nich posiada certyfikaty spełniające wymogi bezpieczeństwa na terenie Unii Europejskiej. Warto również zwrócić uwagę na wentylację oraz wagę kasku dziecięcego. Im więcej otworów kask posiada, tym głowa waszej pociechy lepiej będzie oddychać podczas jazdy. Pamiętajcie, że ciężki kask będzie tylko ciężarem dla waszej pociechy dlatego warto zadbać o kask rowerowy, który będzie dostosowany do niej.