Oferta dla mężczyzn Adriatica

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Oferta
Produkty: 507
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Zegarki Adriatica – czasomierze ze znaczkiem Swiss Made

Zegarki damskie i męskie Adriatica – od klasycznych modeli po biżuteryjne propozycje

Zegarki Adriatica od lat cieszą się nienaganną opinią i uznawane są za jedne z najlepszych czasomierzy na rynku. Szwajcarska jakość potwierdzona znaczkiem Swiss Made jest gwarancją niezawodności zegarków Adriatica. W bogatej ofercie marki znajdziesz modele, których koperty wykonanie są ze stali szlachetnej lub tytanu. Materiały te cechuje duża odporność na ścieranie i wytrzymałość, a w przypadku tytanu – hipoalergiczność. Niektóre z modeli wyposażone są także w wysokiej klasy szkła, w tym niezwykle odporne szkło szafirowe. Zegarki męskie Adriatica to idealny wybór dla panów ceniących ponadczasowy design połączony z nowoczesną technologią. W ofercie marki dostępne są czasomierze z mechanizmem zarówno kwarcowym, jak i automatycznym. W sklepie internetowym MODIVO znajdziesz także zegarki damskie Adriatica, wyróżniające się eleganckim designem wzbogaconym o biżuteryjne zdobienia. Modele te idealnie sprawdzają się jako uzupełnienie stylizacji do pracy, na wyjątkowe okazje, a nawet na co dzień!

Historia marki Adriatica

Choć historia marki Adriatica sięga 1931 roku, za datę jej powstania uznawany jest 1962 rok, kiedy to dwie pokrewne firmy zajmujące się produkcja zegarków – Adria i Adriatica – połączyły siły. Nowa marka zyskała nazwę Adriatica, pochodzą starożytnego miasta położonego we współczesnych Włoszech. W tym samym czasie przedsiębiorstwo przeniosło produkcję do Szwajcarii i skupiło się na dostarczeniu wysokiej jakości czasomierzy damskich i męskich o klasycznym designie. To właśnie wtedy powstała flagowa kolekcja zegarków męskich Adriatica World Champion wyposażonych w mechanizm automatyczny. Przez wiele lat ulepszano poszczególne serie, modyfikując ich wygląd i wyposażając w nowe technologie. Od 2006 roku marka Adriatica należy do prestiżowego grona The Federation of the Swiss Watch Industry. Zegarki ze znaczkiem Swiss Made spełniają najwyższe standardy produkcyjne, są wykonane z materiałów najwyższej jakości wykonania oraz potwierdzają szwajcarskie pochodzenie produktów.