Sortuj
Kolor
Cena
Marka
Rozmiar plecaka
Wykonanie
Produkty: 195
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Podróż życia? Dobry plecak Ci ją umili!

Wiosna to idealny moment, aby zacząć planować letnie wycieczki. Odpowiednie przygotowanie zarówno do krótkich, weekendowych wypadów, jak i tych dłuższych podróży to podstawa. Jeszcze przed wakacyjnym sezonem warto zadbać nie tylko o odpowiedni sprzęt, ale przede wszystkim plecak. Na dalekie wyprawy warto postawić na plecak turystyczny 50l/60l/80l. Oczywiście im większy, tym bardziej pojemny, dlatego będziesz w stanie zmieścić tam najpotrzebniejszy sprzęt oraz przygotować się na wszelkie ewentualności. Duży plecak to jednak zazwyczaj większy ciężar. Podczas kilkumiesięcznej podróży może to okazać się niekomfortowe, dlatego warto przemyśleć mały plecak turystyczny męski, który nie tylko będzie bardziej komfortowy, ale również funkcjonalny. 

Na MODIVO.pl znajdziesz plecak dostosowany do Twoich potrzeb, który umili Ci każdą podróż. 

Wytrzymałe i pojemne plecaki na dalekie i bliskie wędrówki

Wybierając plecak turystyczny na dalekie, jak i bliskie wędrówki, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na pojemność, ale przede wszystkim na odpowiednią budowę i funkcjonalność. Do kwestii pakowania trzeba podchodzić z rozsądkiem i warto postawić na plecak turystyczny mały, który będzie charakteryzował się przede wszystkim funkcjonalnością w każdych warunkach. Jeśli dobrze zaplanujesz podróż, to wszystkie potrzebne rzeczy zmieszczą się w plecaku turystycznym 20l/30l/40l. Na MODIVO.pl znajdziesz szeroki wybór mniejszych plecaków, które sprawdzą się zarówno w podróży, jak i w wielu codziennych sytuacjach. 

Markowe plecaki turystyczne męskie znajdziesz w sklepie MODIVO

Przygotowujesz się do dalekiej, kilkumiesięcznej podróży swoich marzeń? Zdecydowanie warto zadbać o odpowiedni plecak, w którym nawet przez kilka miesięcy będziesz mógł trzymać "całe swoje życie”. Sklep MODIVO to miejsce, gdzie znajdziesz pojemne i niezwykle funkcjonalne plecaki męskie, które sprawdzą się podczas każdej podróży. Stworzone zostały z myślą o dalekich wędrówkach, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na MODIVO.pl bez problemu znajdziesz oryginalny i markowy plecak turystyczny męski, który zabierzesz w każdą podróż. Ich praktyczny wygląd sprawdzi się nie tylko podczas dalekich wypraw, ale również w mieście, na przykład na przejażdżce rowerowej. Zdecydowanie polecamy plecaki męskie turystyczne dla każdego mężczyzny, który od sportowych dodatków oczekuje nie tylko funkcjonalności, ale również wspaniałego designu. 

Plecaki turystyczne męskie – najczęściej zadawane pytania

Jaki plecak turystyczny wybrać?

Odpowiednio dobrany plecak turystyczny to przede wszystkim komfort i wygoda w każdych warunkach. Warto głównie zwrócić uwagę na to, czy plecak jest wodoodporny oraz czy posiada odpowiednią liczbę troków. Pokrowiec na plecak może uratować podróż, gdy złapie Cię deszcz, a dzięki trokom bez problemu zmniejszysz rozmiary plecaka, jeśli będzie taka potrzeba, oraz przytwierdzisz dodatkowe ubranie, jak na przykład kurtkę przeciwdeszczową. Zwróć również uwagę, czy plecak posiada odpowiednią wentylację i system nośny - dobrze przylegający do pleców zapewnia Ci komfort w każdej podróży. 

Jak nosić plecak turystyczny?

Plecaka turystycznego nie można nosić na plecach, a na biodrach. Na kości biodrowej powinien znaleźć się pas biodrowy, który będzie obejmował większą jej część, a dodatkowo podczas wędrówek warto posiadać pas piersiowy, który zapewni stabilność w czasie marszu. Najważniejszy element to system nośny, który odpowiada za rozłożenie ciężaru oraz odpowiednią wentylację. Ważne, aby plecak był indywidualnie dostosowany do każdego użytkownika.