Nasza modelka ma 174 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S producenta
Nasza modelka ma 174 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar S producenta
Guess
Spodnie dresowe Cecilia V4BB13 K7UW2 Czarny Regular Fit
Ocena klientów w skali od 1 do 5
4.6
⋅
Zobacz opinie
(7)
Kolor:
Czarny
196,99 zł
od
196,99 zł
Rozmiar:
Ostatnie sztuki
Informacje o dostawie i zwrocie dostępne po wybraniu rozmiaru, ponieważ niektóre rozmiary są dostępne tylko u partnerów MODIVO.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (7)
Informacje o produkcie
Opis produktu
Dodaj do swojej codziennej garderoby wygodę i styl dzięki damskim spodniom dresowym od Guess. Wysoki stan oraz elastyczna gumka sprawiają, że świetnie podkreślają sylwetkę i zapewniają doskonałe dopasowanie. Szerokie nogawki zakończone ściągaczami łączą luz z nowoczesnym charakterem, oferując maksymalną swobodę ruchów. Miękki materiał z przewagą wiskozy daje przyjemne uczucie komfortu przez cały dzień. Idealny wybór, który sprawdzi się zarówno na relaksujący poranek w domu, jak i szybkie wyjście na miasto.
prać w pralce w temp. 30°C na programie dla tkanin delikatnych
nie wykręcać
Informacje o producencie
Producent:Guess Europe Sagl
Adres:Strada Regina 44, 6934 Bioggio, Switzerland
Kontakt:info@ch.guess.eu
Nazwa dystrybutora:Guess Europe Sagl
Adres dystrybutora:Strada Regina 44, 6934 Bioggio, Switzerland
Kontakt do dystrybutora:info@ch.guess.eu
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (7)
4.6/54.6 na 5
Ocena: 3 na 5
Lilia
2026-05-08
Spodnie są za szerokie (taki chyba fason), nie podpasowaly mi. Poza tym są z jakiegoś dziwnego materiału jak gąbka. Długość na wzrost 180 ok, ale nie podobają mi się. Odesłane
Ocena: 4 na 5
Beata
2025-12-07
Spodnie ładne ,ale bardzo szerokie jak na rozmiar S i napewno lepiej prezentowałyby się z bawełny,wiskozy to nie dla mnie materiał.
Ocena: 5 na 5
Yuliia
2025-11-16
Dobra jakość 🔥
Ocena: 5 na 5
Sylwia
2025-01-27
Spodnia bardzo fajne gatunkowo, super materiał , jedyny minus to bardzo zawyżona rozmiarówka, trzeba brać mniejsze . Niestety moje XS były za duże i za długie i musiałam zwrócić , szkoda , bo naprawdę super 💯🔥
Ocena: 5 na 5
Alicja
2024-12-09
👍️doskonaly materiał, leżą pielnie. Idealne na długość tylko w porównaniu do bluzy mogłam wziąć roz. mniejsze.