Oferta Liu Jo

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
W zestawie
Materiał
Produkty: 1880
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Wybieraj kobiecą modę w dynamicznym stylu stawiając na asortyment marki Liu Jo

Kobieta w stylu Liu Jo

Od samego początku istnienia marki Liu Jo, wiadomym jest, że jej projekty tworzone są z myślą o kobietach i skierowane właśnie do nich. Jakimi cechami można by zatem określić „kobietę w stylu Liu Jo”? Dynamiczna, pewna siebie, wiedząca czego chce od życia i nie bojąca się po to sięgać. Ubrania, buty i dodatki Liu Jo mają z założenia sprawiać, by każda z pań mogła poczuć się pięknie, zmysłowo i stylowo, a przy tym naturalnie. Nie bez znaczenia jest tu też kwestia wyjątkowości – produkty marki Liu Jo pozwalają bowiem na interpretowanie ich na wiele sposobów. Na markę Liu Jo składają się linie takie jak: Black Label (ubrania w sam raz do biura), Gold Label (rzeczy o imprezowym charakterze), White Label (odzież codzienna) oraz ubrania z serii Sport, Beachwear czy Blue Denim. Wszystko po to by każda z kobiet, niezależnie od swoich potrzeb, znalazła w asortymencie marki Liu Jo coś dla siebie.

Liu Jo – historia marki tworzonej z myślą o kobietach

Początki istnienia włoskiej charakterystycznej marki Liu Jo sięgają 1995 roku, w którym to dwójka braci pochodzących z Capri, Marco i Vannis Marchi, poprzez kanały multibrandowe zaprezentowała światu kolekcję Liu Jo i Liu Jo Jeans. To właśnie z denimem marka była kojarzona na początku swojej działalności. Marka Liu Jo jest bowiem autorem projektu pierwszego modelu jeansów typu push-up, czyli modelujących kobiece pośladki. Stopniowo oferta tego włoskiego brandu ewoluowała jednak do pełnowymiarowych, przesiąkniętych kobiecością kolekcji, które zawierają w sobie zarówno ubrania jak i buty czy dodatki. Bracia Marchi zaczęli wówczas tworzyć monobrandowe sklepy Liu Jo. Obecnie jest ich ponad 490, dostępnych w 48 krajach na całym świecie. Marka pojawia się także w ofercie multibrandów (takich jak chociażby Modivo), których jest łącznie blisko 5500.