Informacje o dostawie i zwrocie dostępne po wybraniu rozmiaru, ponieważ niektóre rozmiary są dostępne tylko u partnerów MODIVO.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (2)
Informacje o produkcie
Opis produktu
Ponadczasowe półbuty od marki Lasocki stanowią rewelacyjną bazę męskiej garderoby. Zaprojektowane z myślą o trwałości i eleganckim wyglądzie zostały wykonane z wysokiej jakości skóry licowej. Stabilna podeszwa oraz okrągły nosek zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Sznurówki z materiału pozwalają na idealne dopasowanie, gwarantując stabilność i pewność kroku. Te półbuty to doskonały wybór dla mężczyzn ceniących jakość i styl.
Produkt został wykonany w bardziej zrównoważonym procesie produkcji, z wykorzystaniem materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak surowce z recyklingu lub materiały certyfikowane.
Informacje o producencie
Producent:MODIVO.EU SP. Z O.O.
Adres:Strefowa 6, 59-101 Polkowice, Polska
Kontakt:modivo@modivo.eu
Nazwa dystrybutora:MODIVO.EU SP. Z O.O.
Adres dystrybutora:Strefowa 6, 59-101 Polkowice, Polska
Kontakt do dystrybutora:modivo@modivo.eu
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (2)
4/54 na 5
Ocena: 3 na 5
Piotr
2025-05-20
Buty są zbyt twarde. Zwłaszcza w okolicy kostki. No i bardzo kiepskie sznurówki.