Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (2)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
BARBARA
2025-02-23
Jestem zadowolona z kurteczki, chociaż trzeba brać mniejszy rozmiar.Nosząc 40 zakupiłam rozmiar 38 i jest OK wiadomo jest to krój dość szeroki.
Materiał bardzo przyjemny w dotyku. Kolor taki jak na zdjęciu. POLECAM.