Zapisz się na powiadomienie. Poinformujemy Cię, gdy ponownie pojawi się w sprzedaży.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (5)
Strefa marki
Odkryj, co wyróżnia tę markę
Informacje o produkcie
Opis produktu
Jeśli szukasz wygodnego, sportowego obuwia męskiego, to buty od Reebok będą idealnym wyborem dla Ciebie! Ich granatowy kolor oraz niska cholewka w połączeniu z wykonaniem z wysokiej jakości skóry naturalnej czyni je doskonałymi dla każdego mężczyzny. Sznurowanie pozwala na idealne dopasowanie butów do stopy, a płaska podeszwa zapewni Ci pełen komfort chodzenia. Dodatkowo, technologie MemoryTech i Ortholite zadbają o Twoją wygodę podczas długich spacerów czy treningów. Nie czekaj dłużej i postaw na stylowy i wygodny model od Reebok!
Dodatkowa piankowa wkładka wewnętrz buta. Ma zdolności dostosowujące się indywidualnie do kształtu stopy, tak by otrzymała ona dodatkowe wsparcie. Dodatkowo jest bardzo miękka, dzięki czemu umożliwia korzystanie z butów przez cały dzień przy zachowaniu najwyższego komfortu.
Wkładki Ortholite doskonale dopasowują się do kształtu stóp, gwarantując pełen komfort i amortyzację. Odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci na zewnątrz, zapewniają przewiewność oraz posiadają właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.
Informacje o producencie
Producent:MODIVO.EU Sp. z o.o.
Adres:Strefowa 6, 59-101 Polkowice, Polska
Kontakt:modivo@modivo.eu
Nazwa dystrybutora:MODIVO.EU Sp. z o.o.
Adres dystrybutora:Strefowa 6, 59-101 Polkowice, Polska
Kontakt do dystrybutora:modivo@modivo.eu
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (5)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Bogusia
2025-08-14
Idealny rozmiar dla mnie. Bez zbędnych kombinacji. Prosty, ale niebanalny styl. Są naprawdę kolorowe i piękne.
Ocena: 5 na 5
Rafał
2025-06-16
Wygodne i solidnie wykonane sneakersy. Jedyna ich wadą jest to, że nie są przewiewne. Przy temperaturach powyżej 22 stopni jest w nich trochę gorąco.
Ocena: 5 na 5
Wojciech
2024-04-24
👍️💯 Bardzo ładne, lekkie i bardzo dobrze się w nich chodzi.