Szale i chusty dziecięce

(214 artykułów)

Sortuj / Filtruj
Cena 15 zł - 839 zł
Cena
Rozmiar
Oferta
Marka
Kolor
Płeć
Eco friendly
Typ produktu
Wykonanie
Przeznaczenie
Okazja
Ocieplenie
Wzór
Styl
Detale
Branding
Seria produktów
Sezon
z 5

Szale i chusty dziecięce

Szale i chusty dziecięce na przekór niskim temperaturom

Jesień i zima to czas kompletowania ciepłej odzieży dla dziecka. Żaden rodzic nie wyobraża sobie, by w zestawie na chłodne dni nie znalazł się ciepły szalik lub chustka. Skutecznie ochronią one szyję dziecka przed zimnem, a młodzi miłośnicy mody wyrażą dzięki nim swój styl. Żadne dziecko nie będzie chciało założyć czegoś, co jest niewygodne lub drapiące. Dlatego ważne jest, by szaliki i chusty dziecięce były wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów. Najlepiej na zimę sprawdzą się szaliki z bawełny lub polaru. Istotna jest też ich długość, by zawiązane wokół szyi nie krępowały ruchów. Dobrym rozwiązaniem będą kominy dziecięce, łączące w sobie funkcję szalika i nakrycia głowy. Ochronią one przed zimnem dzieci, które nie przepadają za noszeniem czapek.

Szaliki dla dzieci na zimę

Dobry szalik dla dziecka nie tylko musi chronić przed wiatrem i mrozem, lecz także nie dopuścić do przegrzania się – zarówno podczas lepienia bałwana, jak i szaleństw na stoku. Na narty lub snowboard najlepszym rozwiązaniem będzie szalik z polaru, który odpowiednio przepuści powietrze i zapewni ciepło. Wełnę wybieraj w najbardziej siarczyste mrozy, z kolei bawełna sprawdzi się w zimną i suchą pogodę. Ozdobne detale, takie jak frędzle lub pompony, będą zaś świetnym akcentem w zimowej stylizacji Twojego dziecka.

Chusty dziecięce – idealne dopełnienie stylizacji

Wiosenne, zmienne temperatury sprzyjają przeziębieniom, dlatego w pierwszych tygodniach nowej pory roku warto sięgnąć po chustę dziecięcą. Ochroni przed chłodem, będąc jednocześnie doskonałym uzupełnieniem stroju młodej entuzjastki mody. Chustki dziewczęce, dzięki temu, że można je wiązać na różne sposoby, będą ciekawym dodatkiem do wiosennej stylizacji. Nietuzinkowym rozwiązaniem dla chłopca będą bandany. Dzięki wielu ciekawym motywom i kolorom, podkreślą styl Twojego dziecka.