Dostawa od 0 zł i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu
Sortuj
Rozmiar
Cena
Marka
Kolor
Licencja
Oferta
Produkty: 919

Czapki

Czapki dziecięce – nie tylko praktyczne

Choć czapki dziecięce w pierwszej kolejności powinny być praktyczne, dziś nie pełnią wyłącznie tej funkcji. Kolorowe nakrycia głowy, o przyciągających wzrok wzorach i rozmaitych fasonach, stają się modnym dodatkiem. Dzieci nie będą chciały się z nimi rozstawać, nawet gdy znajdą się poza polem widzenia rodziców!

Czapki zimowe – ochrona przed mrozem

Czapki dla dzieci mają przede wszystkim zapewniać skuteczną ochronę przed zimnem w okresie jesiennym i zimowym. Choć zbieranie kolorowych liści czy zabawa w śniegu dostarcza maluchom mnóstwo radości, przez brak dobrego nakrycia głowy rozrywki te mogą zakończyć się przeziębieniem. By tego uniknąć, zimowa czapka dziecięca powinna umożliwiać odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiegać przegrzaniu głowy. Z tymi zadaniami doskonale radzą sobie czapki z wełny i bawełny z domieszkami elastanu, poliestru lub wiskozy. Dobrze utrzymują one ciepło, ale są przy tym na tyle przewiewne, że zabezpieczają przed nadmiernym poceniem. Do wyboru masz m.in. modne czapki beanie, ponadczasowe czapki z pomponem czy bardzo popularne czapki z uszami.

Czapki dla dzieci na cieplejsze dni

Czapki to nie tylko zimowe czy jesienne akcesorium – świetnie sprawdzają się także jako dodatek do wiosennych stylizacji. Do produkcji wiosennych czapek dziecięcych często wykorzystuje się dzianinę dresową, która jest cieńsza, ale doskonale zdaje egzamin w nierzadko chłodne i wietrzne dni. Z kolei lekkie, przepuszczające powietrze czapki dla niemowląt przydają się również latem, chroniąc maluchy przed przewianiem.