Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
0

Obuwnicze dziecięce

(Liczba produktów: 157)

Cena
Rozmiar
Oferta
Marka
Kolor
Płeć
Typ produktu
Wykonanie
Przeznaczenie (preparaty)
Przeznaczenie
Wodoodporność
Styl
Seria produktów
z 4

Akcesoria Obuwnicze dziecięce

Pielęgnacja butów dziecięcych 

Dzieciństwo polega między innymi na tym, żeby skacząc po kałużach znaleźć tę najgłębszą! Przykrą konsekwencję dziecięcych zabaw i późniejszego doprowadzenia obuwia do porządku ponoszą jednak rodzice – jeśli znasz te sytuacje z doświadczenia, jesteś w dobrym miejscu! Pielęgnacji obuwia warto uczyć od najmłodszych lat. W Modivo znajdziesz szereg produktów – past, impregnatów, szczotek, prawideł, odświeżaczy i wkładek – niezbędnych do utrzymania obuwia w dobrym stanie.

Naucz dzieci dbać o buty 

Chcąc jak najdłużej cieszyć się ulubioną parą butów, należy je odpowiednio pielęgnować. Jak nauczyć dzieci dbać o swoje buty? Na początek daj mu dobry przykład i, używając szczotki, zacznij czyścić swoje, a później jego buty. Daj dziecku mały czyścik i pozwól mu dokończyć. Obuwie dziecięce bardzo często ulega zniekształceniom. Nieodpowiedni kształt buta może zniekształcić stopy malucha, a po dłuższym noszeniu spowodować wady postawy. W takiej sytuacji warto sięgnąć po prawidła. Z ich pomocą nawet te najczęściej noszone przez Twoje pociechy buty odzyskają swój pierwotny kształt.

Wkładki dziecięce sposobem na szybko rosnące stopy dziecka

Dzieci rosną na Twoich oczach i nie nadążasz z kupowaniem nowych par butów? Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się wkładki do butów. Wystarczy, że wkładkę włożysz do lekko za dużego buta, a będzie pasował idealnie. Gdy stopa dziecka urośnie wystarczy wyjąć wkładkę, a rozmiar nadal będzie odpowiedni. Jeśli natomiast dziecko ma problem z potliwością stóp, warto włożyć mu do butów odświeżające wkładki, które są dodatkowo antybakteryjne i odświeżające. Zimą świetnie sprawdzą się wkładki ocieplane, np. filcowe, a latem odświeżające i antybakteryjne wkładki.

Nowe życie starych butów dziecięcych

Jeśli Twoje dziecko niechętnie wkłada buty, które być może nie są już najnowsze, ale nadal wyglądają dobrze – sięgnij po kolorowe sznurowadła lub ozdoby do butów. Zamień dotychczasowe sznurówki na takie w ulubionym kolorze. Na boki butów przyczep ciekawe ozdoby, np. samochody. Chłopiec z pewnością będzie zachwycony! Dziewczynce możesz przewlec modne sznurowadła tasiemki, a na przód buta przyczepić ozdobę w kształcie kwiatka. Tak dziewczęco zmodyfikowane buty będą pasować do wszystkich sukienek i spódniczek.