Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (płatność przelewem)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Akcesoria Obuwnicze dziecięce

Pielęgnacja butów dziecięcych

Dzieciństwo polega między innymi na tym, żeby skacząc po kałużach znaleźć tę najgłębszą! Przykrą konsekwencję dziecięcych zabaw i późniejszego doprowadzenia obuwia do porządku ponoszą jednak rodzice – jeśli znasz te sytuacje z doświadczenia, jesteś w dobrym miejscu! Pielęgnacji obuwia warto uczyć od najmłodszych lat. W Modivo znajdziesz szereg produktów – past, impregnatów, szczotek, prawideł, odświeżaczy i wkładek – niezbędnych do utrzymania obuwia w dobrym stanie.

Naucz dzieci dbać o buty

Chcąc jak najdłużej cieszyć się ulubioną parą butów, należy je odpowiednio pielęgnować. Jak nauczyć dzieci dbać o swoje buty? Na początek daj mu dobry przykład i, używając szczotki, zacznij czyścić swoje, a później jego buty. Daj dziecku mały czyścik i pozwól mu dokończyć. Obuwie dziecięce bardzo często ulega zniekształceniom. Nieodpowiedni kształt buta może zniekształcić stopy malucha, a po dłuższym noszeniu spowodować wady postawy. W takiej sytuacji warto sięgnąć po prawidła. Z ich pomocą nawet te najczęściej noszone przez Twoje pociechy buty odzyskają swój pierwotny kształt.

Wkładki dziecięce sposobem na szybko rosnące stopy dziecka

Dzieci rosną na Twoich oczach i nie nadążasz z kupowaniem nowych par butów? Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się wkładki do butów. Wystarczy, że wkładkę włożysz do lekko za dużego buta, a będzie pasował idealnie. Gdy stopa dziecka urośnie wystarczy wyjąć wkładkę, a rozmiar nadal będzie odpowiedni. Jeśli natomiast dziecko ma problem z potliwością stóp, warto włożyć mu do butów odświeżające wkładki, które są dodatkowo antybakteryjne i odświeżające. Zimą świetnie sprawdzą się wkładki ocieplane, np. filcowe, a latem odświeżające i antybakteryjne wkładki.

Nowe życie starych butów dziecięcych

Jeśli Twoje dziecko niechętnie wkłada buty, które być może nie są już najnowsze, ale nadal wyglądają dobrze – sięgnij po kolorowe sznurowadła lub ozdoby do butów. Zamień dotychczasowe sznurówki na takie w ulubionym kolorze. Na boki butów przyczep ciekawe ozdoby, np. samochody. Chłopiec z pewnością będzie zachwycony! Dziewczynce możesz przewlec modne sznurowadła tasiemki, a na przód buta przyczepić ozdobę w kształcie kwiatka. Tak dziewczęco zmodyfikowane buty będą pasować do wszystkich sukienek i spódniczek.