Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety 47 Brand

(Liczba produktów: 104)

Rozmiar
Cena
Oferta
Marka (1)
Kolor
Typ produktu
Sezon
47 Brand
z 3

Czapki bejsbolowe i zimowe utrzymane w duchu amerykańskiego sportu

47 brand: czapki z daszkiem i zimowe, które biją rekordy popularności

W MODIVO znajdziesz kultowe już i sztandarowe produkty marki 47 brand: czapki z daszkiem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Cechą charakterystyczną czapek 47 brand są emblematy i logo najpopularniejszych i najbardziej znanych na świecie amerykańskich drużyn hokejowych (47 brand Capitals), baseballowych (47 brand New York Yankees) czy koszykarskich. Czapki 47 brand zdobią nie tylko symbole klubów sportowych, ale też prestiżowych uniwersytetów znanych na całym świecie. Mimo że czapki z daszkiem 47 brand są rozpowszechniane głównie przez sportowców, to oferta marki pochodzącej z Bostonu nie jest skierowana tylko do nich. Produkty amerykańskiego brandu noszą też kibice a nawet osoby, które nie mają nic wspólnego ze sportem (trendsetterzy i influencerzy modowi wplatają czapki z daszkiem 47 brand w codzienne stylizacje). W MODIVO dostaniesz zarówno popularne bejsbolówki jak i ciepłe czapki zimowe dla kobiet i mężczyzn.

47 brand – co to za firma?

47 brand to jedna z tym marek, które mogą pochwalić się długą, zawiłą i interesującą historią. Jej nazwa wskazuje na rok powstania, bowiem 47 brand zostało założone w 1947 roku w Ameryce. Założycielami są bracia Henry i Arthur D’Angelo – Włosi, którzy w wieku nastoletnim wraz z rodziną przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Zamieszkali w Bostonie, w którym rozpoczęli mały biznes sprzedaży sportowych pamiątek. Dlaczego? Otóż po przybyciu do USA, braci zafascynowało to, jak Amerykanie jednoczą się w obliczu ważnych wydarzeń sportowych i przeżywają sportowe pojedynki. Pierwszym fandomem klubu, którego pamiątki sprzedawali był Boston Red Sox. Tak zaczęła się wielka przygoda firmy chłopców, do której z czasem zaczęły dołączać inne drużyny, a których logiem sygnowano czapki i akcesoria. 47 brand współpracowało z takimi klubami jak National Basketball Association czy  National Hockey League. Ma także podpisaną licencję z ligą baseballu MLB.