Dostawa od 0 zł i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (przedpłata)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Odzież i obuwie dla kobiet Chiara Ferragni

Sortuj
Rozmiar
Cena
Marka 1
Kolor
Typ produktu
Dekolt
Sezon
Produkty: 296
Wybrane filtry (1)

Kolorowa marka sygnowana niebieskim okiem stała się imperium modowym włoskiej influencerki

Produkty marki Chiara Ferragni: buty, stroje kąpielowe i akcesoria

Chiara Ferragni to brand z szeroką ofertą, w której można znaleźć odzież, dodatki i akcesoria. Ubrania i stroje kąpielowe włoskiej trendsetterki stanowią odzwierciedlenie jej własnego stylu: kolorowego, odważnego i przede wszystkim oryginalnego. Jako młoda mama, ale także wpływowa kobieta, która prowadzi własny biznes, jej Instagramowe konto to prawdziwa kopalnia najróżniejszych stylizacji. Chiarę zobaczymy w eleganckim czarnym garniturze przy biurku, zjawiskowej sukni podczas wypadu do restauracji z mężem, czy luźnych i wygodnych dresach z którymi nie rozstaje się podczas zabawy z dziećmi. Na MODIVO znajdziesz sukienki Chiara Ferragni i bluzy w bujnej gamie kolorystycznej, oczywiście z symbolicznym niebieskim okiem lub podobizną włoskiej influencerki. Poza odzieżą, Chiara Ferragni to także akcesoria, a przede wszystkim te do telefonu. Świecące, kolorowe i oczywiście sygnowane okiem z bujnymi rzęsami etui na smartfony, biją rekordy popularności.

O marce sygnowanej imieniem najpopularniejszej włoskiej blogerki: Chiary Ferragni

Zaczęła skromnie bo od bloga o nazwie The Blonde Salad. Dbała o najdrobniejsze detale wiedząc, że to właśnie on przyniesie jej początek światowej kariery w świecie fashion. I miała rację – ogromna determinacja, smykałka do biznesu, świetny i oryginalny styl dały włoskiej infuencerce gigantyczny rozgłos, dzięki któremu Chiara w 2013 roku zdecydowała się na założenie własnej marki odzieżowej sygnowanej jej imieniem i nazwiskiem. Z początku oferta ograniczała się do akcesoriów, w tym butów, toreb i etui na telefon, jednak fenomenalny sukces kolejnych projektów włoskiej fashionistki nakłonił ją do poszerzenia oferty, co zaowocowało elementami garderoby codziennej – sukienkami i bluzami Chiara Ferragni. W ofercie MODIVO znajdziesz także szeroki wybór strojów kąpielowych z charakterystycznym motywem, którym opatrzone są produkty włoskiej it girl – niebieskim okiem, które influencerka wytatuowała na jednym z palców dłoni.