Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (płatność przelewem)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety Ermanno Firenze

(Liczba produktów: 45)

Rozmiar
Cena
Oferta
Marka (1)
Kolor
Typ produktu
Dekolt
Sezon
Ermanno Firenze

Włoski projektant odzieży pełnej radości, elegancji, casualu i rocka

Ermanno Firenze czyli włoska jakość w MODIVO.pl

Ermanno Firenze to mistrz w swoim fachu. Marka od lat specjalizuje się w dostarczaniu odzieży premium, która zyskała ogromny szacunek ze względu za najlepszą włoską jakość oraz wielką popularność projektów podążających za najnowszymi trendami. Tworzone w oparciu o najlepsze materiały ubrania włoskich założycieli, sprawdzą się zarówno w modzie codziennej, biurowej jak i wyjściowej i imprezowej. Linia Ermanno Firenze powstała w odpowiedzi na potrzeby swoich klientek. Ubrania charakteryzują się misternymi wykończeniami, finezyjnymi haftami i fantastycznymi aplikacjami, które zdobią proste fasony T-shirtów czy kurtek w podstawowych kolorach. Celem projektantów jest to, by linia Ermanno Firenze dostarczała klientom kapsułowych kolekcji, dzięki którym każdy będzie w stanie skompletować swoją garderobę od A do Z, w całości z produktów z włoską metką. Odzież duetu Ermanno-Scervino jest pełna włoskiej uciechy, mieszanki casualu z elegancją i rockowego sznytu.

Ermanno Firenze – najmłodsza linia ekskluzywnego Ermanno Scervino

Ermanno Firenze jest najnowszą linią sygnowaną przez dom mody Ermanno Scervino, który powstał w 2000 roku we Florencji. Jego założycielami są Daelli Ermanno i Tony Scervino, a sama nazwa firmy pochodzi właśnie od ich nazwisk. Wielka pasja założycieli, połączona z rozsądną i odważną strategią oraz innowacyjnymi pomysłami doprowadziły do narodzin nietuzinkowych kolekcji. Z czasem marka Ermanno Scervino zyskała tytuł firmy o międzynarodowym zasięgu, niebanalnym stylu i , co najważniejsze, jakości na miarę metki „Made in Italy”. Marka od ponad dwudziestu lat produkuje ekskluzywną odzież w duchu tradycji połączonej z innowacjami. Miks mistrzowskiego florenckiego rzemiosła, które odpowiada za jakość nieskazitelnie wykonanych produktów i innowacyjne technologie, które dotrzymują kroku najnowszym trendom i nowoczesnym kobietom, zaowocowały powstaniem włoskiego imperium uwielbianego przez celebrytki i celebrytów z całego świata.