Oferta dla kobiet Fila

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Oferta
Produkty: 433
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Wiodąca marka na rynku odzieży sportowej, która dziś wyznacza trendy

Produkty marki Fila: buty i odzież sportowa, która umili Ci trening

Obecnie asortyment marki Fila to nie tylko wysokiej jakości odzież sportowa i buty, ale także lifestyle’owe ciuchy, które z powodzeniem można nosić na co dzień. Ubrania brandu charakteryzuje wysoka jakość materiałów, która zaskarbiła sobie miliony zadowolonych użytkowników. W ofercie sklepu MODIVO znajdziesz damskie komplety sportowe na trening, w tym legginsy, sportowe staniki i topy oraz męskie ubrania outdoorowe. Odzież brandu wpisuje się w aktualne tendencje modowe i stanowi świetną bazę pod stylizacje z pogranicza jednego z najmodniejszych ostatnimi czasy stylu athleisure. Asortyment MODIVO to także szeroki wybór butów Fila, które stały się ikoną stylu lat 80., a swoich miłośników zyskały dzięki nieprzeciętnej ponadczasowości, jakości i nawiązaniu do aktualnych trendów modowych. Znajdziesz tu także najpopularniejszy model Fila Disruptor, który gości w szafach światowej sławy fashionistek i trendsetterów.

Jak powstała Fila – firma z ponad stuletnią tradycją?

Marka Fila powstała we Włoszech w 1911 roku, kiedy to zajmowała się wyłącznie produkcją odzieży i sprzętu dla profesjonalnych alpinistów. Z biegiem czasu firma rozwinęła skrzydła, tym samym poszerzając asortyment o odzież treningową dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W tym samym czasie wprowadziła do asortymentu sztandarowy produkt marki Fila – buty sportowe, które dzisiaj goszczą w szafach najpopularniejszych trendsetterek i influencerów na świecie. Po podpisaniu umowy licencyjnej z firmą Lario, Fila stała się znana jako ogólnoświatowy producent obuwia sportowego. 2007 rok przyniósł kolejne zmiany – przedsiębiorstwo zostało przeniesione do Korei Południowej i zmieniło właściciela, a w 2014 roku, dzięki odpowiednim zabiegom marketingowym brand odbił się głośnym echem wśród zachwyconych konsumentów. Główną ideą Fila jest zapewnianie użytkownikom niezbędnego komfortu, ale zarazem satysfakcji z aktywności fizycznej.