Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety Furla

(Liczba produktów: 839)

Torebki, buty i akcesoria uosabiające włoską klasykę i ponadczasowy design

Oto marka Furla – torebki, buty i akcesoria włoskiego brandu zachwycają stylem i jakością

Buty, akcesoria i przede wszystkim uwielbiane przez setki tysięcy kobiet torebki Furla stanowią idealne połączenie klasyki z wyrafinowaną nowoczesnością. Ponadczasowy design i elegancja przemycana w każdym projekcie stawiają kolekcje Furli na jednej z wyższych półek ze skórzanymi wyrobami. Oferta brandu jest przeznaczona dla kobiet ceniących sobie klasykę i ponadczasowe modele, ale jednocześnie zwracających dużą uwagę na jakość. W ofercie MODIVO znajdziesz Furla Bag typu crossbody, maleńkie kuferki z krótką rączką – idealne do połączenia ze stylizacją w stylu sportowym, pojemne shopperki i worki dla kobiet, które w torbach cenią sobie przede wszystkim miejsce, czy eleganckie torebki na łańcuszku, stanowiące podstawę wieczorowej stylizacji. Włoski brand to nie tylko torebki – to także akcesoria, w tym szalenie popularne portfele Furla o klasycznych kolorach i kształtach. Furla to też buty wykonane ze skóry naturalnej, utrzymane w klasycznych kolorach i fasonach, ale jednocześnie idące z duchem czasu i zmieniających się trendów modowych.

Czym wyróżnia się Furla – niepowtarzalna włoska marka o luksusowej jakości?

Furla jest włoską firmą założoną w 1927 roku przez Aldo Furlanetto. Od ponad 80 lat tworzy skórzane torebki, buty i akcesoria, którymi nieprzerwanie zachwyca zaufaną klientelę. Jak na brand usytuowany pod skrzydłami rodowitego Włocha przystało, produkty marki i styl, w jakim tworzone są kolekcje, stanowią o typowo włoskim lifestyle’u. Projekty Furla zwracają uwagę na doskonałą i wręcz szlachetną jakość, najlepsze materiały i kolor dyskretnie umieszczany na produktach w formie ciekawych detali. Brand należy do tych, które w ciągu kilkudziesięciu lat ugruntowały pewną pozycję na rynku i utrzymują ją od pokoleń. Największą zaletą, za którą kryje się wybitny sukces marki, uważa się jej włoskie korzenie i szlachetne produkty wykorzystywane do produkcji torebek i butów. To właśnie skóra naturalna ze słonecznej Italii i włoskie rzemiosło stanowią o luksusowych torebkach i butach najwyższej jakości, a metka Made In Italy jest potwierdzeniem nienagannego wykonania i gwarancji wieloletniego użytkowania.