Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety Levi's®

(Liczba produktów: 639)

Rozmiar
Cena
Oferta
Marka (1)
Kolor
Eco friendly
Typ produktu
Dekolt
Sezon
Levi's®
z 14

Najpopularniejsze jeansy na świecie i nie tylko, czyli oferta marki Levi’s

Historia marki Levi’s, jeansowej potęgi

Marka Levi’s została założona w 1852 roku przez niemiecko-żydowskiego emigranta z Bawarii, Leviego Straussa. W samym środku kalifornijskiej gorączki złota, bo konkretnie w San Francisco, otwarł on firmę tekstylną. Niedługo po tym dostrzegł bardzo dużą niszę, a zarazem potrzebę na rynku - wytrzymałą odzież robotniczą. Przy współpracy z krawcem Jacobem Davisem stworzył więc mocny kombinezon z materiału, który dziś znamy jako klasyczny niebieski dżins. Wynalazek powstały z myślą o klasie robotniczej stał się symbolem postępu tamtych czasów. Jeansowe ubrania marki Levi’s zaczęli nosić ​​górnicy, kowboje, buntownicy, gwiazdy rocka, prezydenci, aż w końcu każdy mężczyzna i każda kobieta. Co stoi zarówno za fenomenem tego wynalazku jak i samej marki Levi’s? Jeansowe ubrania mają w sobie historię, charakternego ,,pazura” i pozwalają wyrażać osobowość. A przecież o to właśnie chodzi w modzie!

Nie tylko jeansy, czyli szeroki asortyment marki Levi’s 

Choć marka Levi’s zdecydowanie w pierwszej kolejności kojarzy się z najpopularniejszymi na świecie jeansami, jej asortyment to jednak znacznie więcej niż tylko spodnie z tego mocnego materiału. Warto wiedzieć, że w ofercie tego amerykańskiego brandu znajdziesz rzeczy zarówno dla mężczyzn jak i kobiet czy dzieci. A wśród nich w zasadzie wszystko to, co niezbędne do stworzenia stylowej garderoby. Od wysokiej jakości jeansów we wszystkich możliwych fasonach, przez jeansowe kurtki zwane katanami, T-shirty o vintage zacięciu, ciepłe swetry i bluzy, szorty, sukienki, koszule, buty, a także akcesoria takie jak skórzane paski, portfele, torby, plecaki i wiele, wiele więcej. Do kogo zatem skierowany jest tak uniwersalny asortyment marki? Do wszystkich, tak dziś jak i na samym początku istnienia tej firmy. Ubrania, buty i dodatki marki Levi’s mają bowiem pozwalać każdej jednej osobie na wyrażanie siebie i dowolne łączenie ich tak ze sobą, jak i z asortymentem innych marek.