Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety Tory Burch

(Liczba produktów: 341)

Minimalistyczny styl w wydaniu premium, czyli asortyment marki Tory Burch

Historia Tory Burch, chłopczycy z aspiracjami artystki

Tory Burch, jedna z najpopularniejszych projektantek mody na świecie, ma za sobą inspirującą i nietuzinkową historię na drodze do sławy. Jej postać można by określić jako miks stanowczych cech i artystycznego zacięcia. Tory wychowywała się wśród trzech braci, co – jak sama wspomina – sprawiło, że nabyła część męskich cech charakteru, takich jak chociażby stanowczość, które pomogły jej później w rozwinięciu własnego biznesu.  Po udanym dzieciństwie, podjęła studia na Uniwersytecie w Pensylwanii, który w 1988 roku ukończyła, otrzymując dyplom wydziału historii sztuki. Zaledwie tydzień po rozdaniu dyplomów przeniosła się do Nowego Jorku, by podjąć pracę u projektanta Zorana. W swojej karierze była później związana m.in. z Ralphem Laurenem czy Verą Wang. Doświadczenie, które zdobyła w czasie tej pracy zbudowało jej pewność siebie jako projektantki, ale też rozbudziło apetyt na własny biznes. W 2015 roku Tory Burch znalazła się na 73. miejscu na liście najbardziej wpływowych kobiet świata magazynu Forbes. Od 2009 roku Tory swoją energię wkłada już nie tylko w projektowanie butów czy torebek, ale też działalność filantropijną. Założyła ona bowiem Tory Burch Fundation, której zadaniem jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w Ameryce. 

Asortyment marki Tory Burch - od kobiety dla kobiet

Doświadczenie Tory Burch w biznesie ma niewątpliwie duży wpływ na charakter projektowanych przez nią rzeczy. Każda z nich tworzona jest z myślą o pewnych siebie kobietach, które każdego dnia stawiają czoła nowym wyzwaniom. Ubrania, buty i dodatki projektowane pod szyldem marki Tory Burch mają za zadanie też dodawać pewności siebie kobietom na tych polach, na których potrzebują one tego typu wsparcia. W ofercie tego amerykańskiego brandu o luksusowym charakterze znajdziesz więc kobiece, minimalistyczne rzeczy wykonane w najwyższej dbałości o jakość i detale. Od kultowych już balerin z metalowym logotypem marki na przodzie, przez wełniane płaszcze, po jeansy, koszule, proste sukienki idealne na różne okazje czy stylowe torebki, które nadadzą charakteru nawet najbardziej stonowanym stylizacjom. Asortyment marki Tory Burch świetnie nadaje się też do tworzenia kapsułowej damskiej garderoby, w której to w założeniu rzeczy wysokiej jakości powinny łączyć się ze sobą w rozmaite kombinacje i wzajemnie uzupełniać. Jeśli więc planujesz wprowadzić do swojej szafy minimalizm w wydaniu premium, koniecznie sprawdź projekty tej inspirującej marki.