Odzież i obuwie dla kobiet Versace

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Oferta
Produkty: 125
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Jeden z najpopularniejszych włoskich domów mody na świecie, na czele którego stoi Donatella Versace

Bielizna i ubrania Versace: najwyższa jakość spod znaku meduzy

Gianni Versace wielokrotnie powtarzał, że nie chce być jak Chanel, której sztandarowym produktem był tweedowy kostium. Jego marzeniem były przeróżne projekty, którymi dotarłby do kobiet mających u stóp cały świat mody i doświadczeń. Kolekcje włoskiego mistrza różniły się od tych, które prezentowali jego koledzy po fachu. Ubrania Gianniego to był przepych, luksus, bogactwo, złoto i masywne aplikacje. Były czymś, co go wyróżniało, z czego był dumny. Sam projektant interesował się architekturą, a w szczególności erą baroku, do której nawiązanie widać w kolekcjach. Najbardziej charakterystyczną dla Versace jest głowa meduzy, która według mitologii była przerażającym mitycznym potworem. W wydaniu domu mody Versace, złota meduza symbolizuje seksapil i zmysłowość. Tym właśnie charakteryzuje się bielizna Versace, którą znajdziesz w asortymencie sklepu MODIVO. Wybieraj spośród biustonoszy, sportowych braletek czy wygodnych fig. Coś dla siebie znajdą też panowie – bokserki, longsleevy i T-shirty ozdobione napisem „Versace” bądź głową meduzy są dostępne w naszym sklepie.

Versace – historia imperium modowego Gianniego i Donatelli

By poznać jedno z największych imperiów modowych w historii świata fashion, należy poznać niezwykłą historię chłopca wychowanego w pracowni krawieckiej. Ta dotyczy Gianniego Versace – ojca marki, która rozkwitła z początkiem lat 80., a z końcem 90. straciła swojego założyciela. 1997 rok przyniósł tragiczne wieści – czternaście lat od stworzenia wielkiej marki, Gianni zostaje zastrzelony u progu swojej posiadłości. Trwająca u boku brata i wspierająca go we wszelkich działaniach związanych z marketingiem firmy, ukochana siostra Donatella Versace stała się główną projektantką i twarzą marki. Nie chcąc zaprzepaścić dziedzictwa brata, Donatella podtrzymała znaną z luksusu i odważnych projektów ociekających złotymi i awangardowymi zdobieniami, maksymę Gianniego. Versace to wciąż projekty ekstrawaganckie, rzucające się w oczy i utrzymane w bogato-barokowym stylu. Znakiem brandu jest złota meduza, która zdobi projekty włoskiego domu mody. Z biegiem czasu marka wypuściła inne linie m.in. Versace Jeans Couture, które również odniosły spektakularny rozgłos.