Balkonetki

Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka
Ramiączka
Miseczki
Wzór
Produkty: 159
Pokaż identyfikator wersji

Biustonosze balkonetki – modny fason dla eleganckiej kobiety

Biustonosz balkonetka to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych krojów bielizny. To typ biustonosza, który zakrywa większość miseczki, przez co unosi piersi do góry, subtelnie powiększając je. W celu zapewnienia właściwego potrzymania zwykle występuje z usztywnianą bądź półusztywnianą miseczką. Balkonetki dobrze leżą na większości biustów, stanowiąc wygodny i komfortowy element ubioru. Szerokie rozstawienie ramiączek sprawia, że stanik typu balkonetka pięknie komponuje się z dekoltami okrągłymi, kwadratowymi lub łódkowymi. Z tego względu jest to najbardziej uniwersalna i popularna wersja bielizny noszonej na co dzień. Niektóre modele balkonetek posiadają odpinane ramiączka, dzięki czemu stanik stanowi perfekcyjne uzupełnienie kreacji wieczorowych z odkrytymi ramionami. Z kolei przy mocno wyciętych dekoltach, balkonetka wykończona koronką, będzie stanowiła piękne urozmaicenie stylizacji. Właściwie dobrany stanik typu balkonetka to z pewnością ponadczasowy wyraz kobiecej elegancji i prawdziwego wdzięku!

Staniki balkonetki – dedykowane dużym biustom

Ponadczasowy krój staników balkonetek będzie dobrym wyborem niemalże dla każdej kobiety. Ze względu na duże podtrzymanie biustu, zaleca się je jednak głównie kobietom z większym biustem. Balkonetka doskonale się sprawdzi w przypadku piersi o kształcie kroplowatym - wyeksponuje je i uniesie. Z uwagi na wysoki mostek kroju, będzie to najwygodniejsza opcja dla kobiet ze sporymi piersiami, lecz osadzonymi daleko od siebie. Ten model jest też także doskonały dla biustów miękkich, wymagających ładnego umodelowania i ułożeniu. Niekiedy, balkonetka nie sprawdzi się w przypadku piersi stożkowych lub kulistych. Ze względu na zabudowaną miseczkę, która może je spłaszczać lub uciskać. 

Balkonetki tanie – czy warto w nie inwestować?

Staniki balkonetki ze względu na klasyczny i ponadczasowy krój zapewnią piersiom atrakcyjny wygląd i ładne wyeksponowanie. Warto jednak pamiętać, że nie każdy biustonosz balkonetka zapewni tak efekt. Zależy to przede wszystkim od jakości użytych fiszbin oraz rozciągliwości materiału. Dobre wykonanie bielizny będzie się wyróżniało przyjemną miękkością tkanin, niepodrażniającą delikatnej skóry piersi oraz dekoltu. Wszelkie dodatki w postaci koronek lub obszywek muszą charakteryzować się wytrzymałością i perfekcyjnym wykończeniem. Droższy model balkonetki, mimo iż stanowi większą jednorazową inwestycję, z pewnością posłuży nawet kilka lat. Przy prawidłowym użytkowaniu, balkonetka jest stanikiem zapewniającym komfort i wdzięk przez naprawdę długi czas! Duży wybór praktycznych, komfortowych i ponadczasowych balkonetek znajdziesz na modivo.pl.

Staniki balkonetki- najczęściej zadawane pytania

Balkonetki- co to za rodzaj biustonosza?

Balkonetka to bardzo popularny krój stanika, który unosząc piersi od spodu, subtelnie eksponuje je, tworząc efekt "balkonu". Balkonetki można rozpoznać po szeroko rozstawionych ramiączkach, zapewniających ładne wyeksponowanie dekoltu. Najczęściej jest to bielizna średnio zabudowana, zasłaniająca 3/4 powierzchni piersi. Właściwa budowa i podtrzymanie sprawia, że biust staje się wymodelowany i pięknie ułożony, szczególnie w górnej, odsłoniętej części piersi.

Balkonetka - jak wybrać?

Stanik zawsze dobieramy do kształtu oraz wielkości biustu, a także do planowanych zastosowań. Ten typ biustonosza jest opcją wygodną i uniwersalną, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Pań o większych rozmiarach miseczek. Kupując balkonetkę z całą pewnością poza odpowiednim dobraniem rozmiaru, powinniśmy inwestować w marki proponujące perfekcyjne wykończenie detali i wysoką jakość użytych materiałów.