Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (1)
2/52 na 5
Ocena: 2 na 5
Mariusz
2024-07-05
Krój tych spodni jest tragiczny, powstają ogromne wory z przody i pod pośladkami , stan jest za wysoki o conajmniej 4 cm.
Trzeba je naciągać nad pępek i nosić chyba na szelkach , żeby jako tako wyglądały