Etui na karty kredytowe damskie

Sortuj
Rozmiar
Cena
Marka
Kolor
Oferta
Produkty: 192
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Złodzieje czyhają na nas na niemal każdym kroku, a to oznacza, że aby nie pozbyć się swoich oszczędności, warto być uważnym i dobrze schować to, co najkosztowniejsze. Co zabezpieczyć i w jaki sposób, gdy udajemy się na wakacje, spacer lub weekendowe zakupy. Warto pamiętać o pieniądzach, ale nie tylko tych w fizycznej postaci. Równie ważne, jak złotówki, są karty kredytowe, które coraz częściej stają się łupem złodziei. Sprawdź, dlaczego warto kupić dobrej jakości etui na dokumenty i bezpiecznie płacić kartą zbliżeniową.

Etui na kartę – przydatne akcesorium w każdej torebce

Choć każdy z nas ma dostęp do swoich oszczędności to jednak coraz mniej osób decyduje się na trzymanie większej gotówki w domu. To bankowe konta są przepełnione naszymi pieniędzmi, a w sklepach płacimy kartą płatniczą i to nie tylko z powodu bezpieczeństwa. Kartą kredytową lub płatniczą transakcja odbywa się błyskawicznie, a także trudno o pomyłki, przy wydawaniu drobnych pieniędzy. Ten wariant możliwości zapłaty za zakupione produkty jest zatem jednym z najwygodniejszych, zarówno dla klientów, jak i dla sprzedawców.

Aby jednak przenosić i przechowywać swoje karty w bezpieczny sposób konieczne jest nabycie akcesorium, które to umożliwi. Tutaj przydaje się etui na karty zbliżeniowe, najlepiej skórzane i wykonane z solidnych materiałów. Takie etui na karty kredytowe umożliwi posegregowanie dokumentów w jednym miejscu i szybkie odnalezienie tej karty, na której w danym momencie nam zależy.

Etui na kartę kredytową – ochrona Twoich oszczędności

Etui na kartę kredytową to elegancki i subtelny gadżet, ale jego rolą jest ochrona naszych wartościowych kart płatniczych. W standardowym portfelu nigdy nie mamy pewności, że karta znajduje się na właściwym miejscu, a co gorsze, często zdarza nam się zagubić karty. Z dobrym etui na kartę zapanujesz nad swoimi kartami płatniczymi, ale również bonami lub dokumentami osobistymi.

Pomyśl o zakupie takiego etui szczególnie przed wakacjami, bo to właśnie podczas ich trwania najczęściej zdarzają się zarówno kradzieże, jak i zagubienia dokumentów. O dobrym etui powinny pomyśleć także te osoby, które często i dużo kupują, płacąc kartami zbliżeniowymi.

Etui na karty z zabezpieczeniem – antykradzieżowy niezbędnik

Współcześni złodzieje są wyjątkowo wyrafinowani, a ich metody kradzieży doprowadzone do perfekcji. Jeśli chcesz uciec przed ich wyjątkową bezwzględnością kup etui na karty z zabezpieczeniem, które ochroni Twoje dokumenty przed elektronicznym sprzętem złodziei. Niestety przebiegłość złodziei i dostępność urządzeń elektronicznych jest na tyle duża, że w innym przypadku łatwo o utratę swoich oszczędności.

Etui na karty – najczęstsze pytania:

Gdzie kupić etui na kartę zbliżeniową?

Dobrej jakości etui na kartę zbliżeniową kupisz w internecie. Na modivo.pl odnajdziesz produkty wielu renomowanych marek, po które warto sięgnąć, by odzyskać spokój na co dzień i podczas wyjazdów. Sprawdź, jakie etui na kartę kredytową przygotowali dla Ciebie projektanci znanych marek.

Jak wyczyścić etui?

Etui skórzane wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, można też delikatnie uprać. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju zabrudzeń, chcesz się pozbyć. Zdecydowanie odradza się stosowanie ostrych środków oraz detergentów, które mogłyby zniszczyć delikatną skórę.

Co wkładamy do etui?

Do etui na kartę można włożyć karty płatnicze, kredytowe lub bony okolicznościowi i karty lojalnościowe określonych marek. To także bardzo dobry i bezpieczny schowek na dowód osobisty lub prawo jazdy. Liczba i rodzaj wkładanych do niego dokumentów zależy jednak przede wszystkim od tego, jakie są Twoje indywidualne potrzeby i predyspozycje.