Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
0

Akcesoria męskie Boss

(Liczba produktów: 149)

Cena
Oferta
Marka (1)
Kolor
Typ produktu
Wykonanie
Boss
z 4

Skompletuj damską i męską garderobę z produktami marki premium - Boss

Historia niemieckiej marki Boss

Niemieckie przedsiębiorstwo odzieżowe, noszące nazwę po swoim założycielu - Hugo Ferdinandzie Bossie - zostało założone w 1924 roku, z siedzibą w Metzingen. Nim marka doszła do potęgi, musiała przetrwać też cięższe momenty, takie jak chociażby kryzys gospodarczy skutkujący brakiem zamówień i koniecznością zamknięcia szwalni na kilka lat. Po śmierci Hugo Bossa, spadkobiercą biznesu został Eugen Holy, jego zięć. Podjął on kluczową dla brandu decyzję - postawił na produkcję garniturów, z których wkrótce później marka zasłynęła. W latach 60. XX wieku była już doskonale znana w całej Europie. Z czasem udało jej się nawiązać kluczowe współprace, które zdecydowanie wpłynęły na odświeżenie marketingowego wizerunku.  Pierwszą z nich była ta zakładająca kampanię z kierowcami Formuły 1, a następnie z odtwórcą ikonicznej roli Rambo - Sylvestrem Stallone.

Asortyment marki Boss - co i dla kogo?

Marka Boss zdecydowanie odznacza się luksusowym charakterem. Garnitury z tą charakterystyczną metką nosili i noszą najbardziej rozpoznawalne osoby, nie tylko w branży mody, ale też chociażby na scenie politycznej. Co ciekawe, garnitury marki Boss o męskim fasonie wyglądają też świetnie na kobietach, co udowodniła Julia Roberts, odbierając w jednym z nich Oscara. Swoje projekty marka stara się więc kreować w uniseksowy sposób, ale o męskim zacięciu, co idealnie współgra zarówno z eleganckimi szafami mężczyzn, jak i wysublimowanymi garderobami minimalistek. Oferta marki Boss obfituje w proste, świetnej jakości rzeczy o charakternych detalach. Skierowana jest do pewnych siebie, zdecydowanych osób, które w codziennym życiu potrzebują niezawodnych rzeczy, a przy okazji doceniają wieloletnią historię brandu.