Czapki zimowe męskie

Sortuj
Rozmiar
Cena
Marka
Kolor
Materiał
Typ czapki
Oferta
Produkty: 1744
Pokaż identyfikator wersji

Czapki zimowe męskie

Modne czapki męskie

O tym, jak ważne jest noszenie czapki, słyszałeś zapewne od najmłodszych lat. Czynność ta mogła Ci się wówczas kojarzyć z nieprzyjemnym obowiązkiem. Jednak czasy, kiedy to nakrycie głowy miało być wyłącznie praktyczne i chronić przed chłodem, już minęły. Obecnie czapki męskie to też sposób na wyrażenie stylu.

Zima w mieście…

Czapki męskie zimowe to niezbędny element garderoby, gdy robi się zimno. Ich zadanie to dobrze chronić głowę i uszy przed śniegiem czy wiatrem, dlatego muszą odpowiednio przylegać. Koniecznie dobieraj do nich szalik, najlepiej w podobnym kolorze. Taki zestaw idealnie skomponuje się zarówno z  puchową, zimową kurtką jak i eleganckim płaszczem. W pierwszym przypadku możesz zaszaleć i pozwolić sobie na żywe kolory i nadruki, by stworzyć miejską, rzucającą się w oczy stylizację o młodzieżowym charakterze. Jeśli zakładasz czapkę na bardziej formalną okazję, wybierz model w stonowanym odcieniu, bez deseni lub z dyskretnym napisem, by nie wysuwała się na pierwszy plan w stroju. Elegancką stylizację dopełnią skórzane rękawiczki.

…i na stoku

W Modivo znajdziesz czapki zimowe męskie, które sprawdzą się również podczas uprawiania sportów. Wypad na narty, snowboard czy łyżwy nie może obejść się bez tego elementu garderoby. W zależności od upodobań, wybierz czapkę męską z pomponem albo modne w ostatnich sezonach beanie. Jeśli zależy Ci na tym, by nakrycie głowy dawało jak najwięcej ciepła, sięgnij po te grubsze, wełniane. Na wyższe temperatury zakładaj lżejsze fasony dzianinowe.