Oferta Vogue

Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Płeć
Wykonanie
Kształt oprawek
Produkty: 53
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Okulary przeciwsłoneczne Vogue – elegancja we włoskim stylu 

Okulary przeciwsłoneczne Vogue na MODIVO

Nazwa Vogue jest wyznacznikiem stylu, elegancji i najnowszych trendów. Nie bez powodu stała się ona inspiracją do powstania marki Vogue Eyewear. W sklepie internetowym MODIVO znajdziesz okulary przeciwsłoneczne Vogue zarówno dla pań ceniących klasyczne kształty, jak i dla tych preferujących nowoczesny design. Oprawki Vogue dostępne są w różnych formach, począwszy od ponadczasowych modeli, przez niezwykle kobiece okulary kocie oczy, aż po nowoczesne pilotki. Unikatowy design, dopracowane detale, a przede wszystkim wysoka jakość wykonania to cechy charakterystyczne okularów Vogue. Do tej pory marka specjalizowała się produkcji oprawek korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych damskich, ale jakiś czas temu rozszerzyła swoją ofertę o linię męską. Postaw na eleganckie okulary przeciwsłoneczne Vogue, które gwarantują nie tylko niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale także modny wygląd!

Vogue – co to za marka?

Vogue kojarzy się zazwyczaj z najbardziej prestiżowym magazynem modowym na świecie, ale pod tą samą nazwą kryje się włoska marka okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Marka Vogue Eyewear została stworzona w 1973 roku we Florencji przez projektanta Paolo Seminara, a inspiracją do jej powstania był wymieniony wyżej luksusowy magazyn. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich okularów przeciwsłonecznych, których styl można określić jako połączenie nowoczesności z designem lat 80. Choć tradycja jest mocno zakorzeniona w DNA marki, jej projektanci nie rezygnują z najnowszych trendów, dzięki czemu każda nowa kolekcja Vogue Eyewear to powiew świeżości. Marka od początku istnienia do swoich kampanii reklamowych angażuje top modelki i sławne aktorki. Do ich grona można zaliczyć Kate Moss, Gigi Hadid, Gisele Bunchen czy aktorkę młodego pokolenia Millie Bobby Brown, znaną z serialu „Stranger Things”.