Informacje o dostawie i zwrocie dostępne po wybraniu rozmiaru, ponieważ niektóre rozmiary są dostępne tylko u partnerów MODIVO.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (6)
Informacje o produkcie
Opis produktu
Dodaj do swojej kolekcji sneakersy od Eva Minge, które łączą stylowy wygląd z troską o środowisko. Wykonane z materiałów z wykorzystaniem technologii weCare, zapewniają bardziej ekologiczne podejście do produkcji, korzystając z certyfikowanych surowców lub materiałów z recyklingu. Wykończenie w imitacji nubuku nadaje im elegancji, a klasyczne sznurowanie pozwala na wygodne dopasowanie do stopy. To idealny wybór dla tych, którzy cenią minimalistyczny design i świadome podejście do mody.
Produkt został wykonany w bardziej zrównoważonym procesie produkcji, z wykorzystaniem materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak surowce z recyklingu lub materiały certyfikowane.
Informacje o producencie
Producent:Giorgio Armani SpA
Adres:Italy 20121 Milan Via Borgonuovo 11
Kontakt:clientservice@aftersale.armani.com
Nazwa dystrybutora:Giorgio Armani SpA
Adres dystrybutora:Italy 20121 Milan Via Borgonuovo 11
Kontakt do dystrybutora:clientservice@aftersale.armani.com
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (6)
4.8/54.8 na 5
Ocena: 5 na 5
Grażyna
2026-03-07
Dowód na to, że piękno tkwi w prostocie.
Ocena: 5 na 5
Monika
2026-03-05
Lekka forma, a mimo wszystko na nodze robią piorunujące wrażenie. Dopasowane ale wygodne. Naprawdę robią wrażenie a kolor przyciąga uwagę. 🙂💯