prać w pralce w temp. 30°C na programie dla tkanin delikatnych
prasować w temp. max 110°C
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (6)
4.5/54.5 na 5
Ocena: 5 na 5
irena
2022-11-05
Jakość super sukienka układa się na sylwetce bardzo dobrze szczerze polecam
Ocena: 3 na 5
Samantha
2022-10-21
Sukienka jest przepiękna leć zawiodłam się na rozmiarówce . Zamówiłam M/L a wypada jak XS/S . Sukienka jest dla osób z nie za szerokimi ramionami dlatego ze się jej inaczej nie założy jako Hiszpankę tak jak na zdjęciu pokazane . Jeżeli chodzi o wykonanie to rewelacja . Jest bardzo miła w dotyku i się dopasowuje do sylwetki . Wygląd do 10 na 10 . Śliczna