Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 149 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł dla zakupów od 149 zł (płatność przelewem)


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety Drivemebikini

(Liczba produktów: 163)

Rozmiar
Cena
Oferta
Marka (1)
Kolor
Eco friendly
Typ produktu
Dekolt
Sezon
Drivemebikini
z 4

Ekologiczna marka inspirowana morzem, surfingiem i włoskim słońcem

Stroje kąpielowe, lekkie bluzy i zwiewne sukienki to sztandarowe produkty marki Drivemebikini

W ofercie MODIVO znajdziesz sztandarowe produkty marki Drivemebikini, poczynając od ultra-wygodnych i zmysłowych strojów kąpielowych, urzekających zmysłowymi wycięciami i kobiecymi falbanami. Drivemebikini to także parea z najwyższej jakości materiałów i lekkie kobiece bluzy przywodzące na myśl plaże surfingowe. Poza typowo plażową ofertą, brand oferuje zwiewne letnie sukienki o dziewczęcych krojach i T-shirty opatrzone hasłem Sole.Mare.Vacanze, co w wolnym tłumaczeniu oznacza Słońce.Morze.Wakacje. Włoskie hasło nawiązuje do słonecznej Toskanii, w której Zosia Krasuska spędziła część dzieciństwa, a która stanowi inspirację dla jej projektów. „Drivemebikini to marzenie o niekończącym się lecie, o vintage, o podróżach – zwłaszcza do Włoch.” –  komentuje projektantka. Utrzymane w klimacie słońca i vintage kolekcje Zosi noszą takie gwiazdy jak Anja Rubik, Anna Lewandowska czy Anna Jagodzińska.

Jak powstało Drivemebikini i w jaki sposób składa ukłon ku ekologii?

Drivemebikini jest stosunkowo młodą marką na rynku odzieżowym, która w zaledwie kilka lat stała się szanowanym i uwielbianym przez klientki producentem ubrań i strojów kąpielowych. Markę założyła w 2014 roku polska makijażystka Zosia Krasuska, której główną ideą były i nadal są recykling oraz ekologia. Zosia wspiera lokalny biznes, sytuując szwalnie w polskich miastach, a prowadzi go zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jak twierdzi: „zrównoważony rozwój to nasza kluczowa wartość. Używamy nietoksycznych i certyfikowanych materiałów organicznych, przyjaznych dla środowiska i skóry”. Do produkcji strojów kąpielowych Drivemebikini używa wysokiej jakości elastycznego econylu, czyli uzyskanej w wyniku procesu recyklingowego tkaniny pochodzącej ze starych sieci rybackich. Zosia nakłania młode projektantki do pracy w (eko)zgodzie z naturą i tym samym udowadnia, że Drivemebikini to marka, która stawia na równej płaszczyźnie i modę i ekologię.