Krawaty

Sortuj
Cena
Marka
Kolor
Materiał
Produkty: 368
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Krawaty męskie – do garnituru czy koszuli?

Synonim męskości i eleganckich stylizacji na każdą okazję, klasyczny i ponadczasowy – krawat, bo o nim mowa budzi tyle samo zachwytów, co pytań. Wielu mężczyzn zastanawia się, czy zakładać go tylko wówczas, gdy sięgają po garnitur, czy łączyć go także z koszulą, ale bez marynarki. Okazuje się, że w każdej z tych stylizacji będzie trafionym wyborem. 

Warto jednak pamiętać, że powinien być od jednego do trzech tonów ciemniejszy od marynarki, jeśli ta jest jasna i od jednego do trzech tonów jaśniejszy w przypadku ciemnej marynarki. A co z koszulą? Jeśli jest gładka, możesz postawić na wzorzysty krawat, jeśli wzorzysta – zdecydowanie lepszym wyborem będzie ten jednolity. 

W tej kategorii znajdziesz krawaty męskie, odpowiednie na każdą okazję. Poznaj nasze propozycje i miej pewność – będziesz wyglądał doskonale, bez względu na okoliczności. 

Oryginalne krawaty – must have męskiej szafy

Krawaty w męskiej garderobie pojawiają się już w wieku dziecięcym. Nie można się dziwić – jako synonim eleganckiego wyglądu towarzyszą mężczyznom podczas wszystkich ważnych okazji. Bez wątpienia stanowią zatem must have męskiej szafy. Gdzie szukać tych najbardziej stylowych?

Modne krawaty męskie znajdziesz wśród propozycji najlepszych marek - Vistula, Tommy Hilfiger i Joop! przygotowały modele, które Cię zachwycą. Szeroka gama kolorystyczna, bogactwo rozmiarów i niebanalny design to tylko niektóre z zalet krawatów zgromadzonych w tej kategorii. Na uwagę zasługuje także różnorodność materiałów i estetyka wykonania. 

Modne krawaty na wesele – luksusowy dodatek

Chociaż garnitur dawno przestał być obowiązkową stylizacją weselną, wielu mężczyzn wciąż nie wyobraża sobie przyjęcia bez tego zestawu. Nie można się dziwić – jest ponadczasowy i w prosty sposób pozwala osiągnąć zamierzony efekt, a więc – modny i stylowy look. Sam garnitur to jednak za mało – konieczne okażą się również koszula i modny krawat na wesele. Nie musisz się ograniczać w swoich wyborach, o ile nie ogranicza Cię charakter przyjęcia. 

Czeka Cię tradycyjne wesele? Sięgnij po wzorzyste modele w stonowanych kolorach albo pozwól sobie na nieoczywiste rozwiązania i wybierz nienudne odcienie – takie, których nie nosisz na co dzień. Pamiętaj jednak, by całość stylizacji była spójna. 

Krawaty jedwabne – szyk i klasa

Klasyka wraca do łask, a wraz z nią – szyk i klasa w męskiej garderobie. Ich wyznacznikiem okazują się jedwabne krawaty. Oryginalne, modne i ponadczasowe, doskonale wpisują się w biznesowy i oficjalny look. Bogata gama kolorystyczna takich modeli to propozycja dla najbardziej wymagających. 

Krawaty męskie – najczęściej zadawane pytania

Jeden krawat – tysiąc wątpliwości? Coś w tym jest! Okazuje się, że problematyczny może okazać się nie tylko wybór idealnego modelu, ale także – sposób jego przechowywania. Poznaj odpowiedzi na pytania, które budzą najwięcej wątpliwości i noś się z klasą. 

Jakie krawaty są modne?

Zastanawiasz się, jakie krawaty są modne? Niestety, nie jest prawdą, że takie, które podobają się użytkownikowi. Nie umiesz ocenić, czy dany model wpisuje się w bieżące trendy? Kupując w tej kategorii, nie musisz – zrobiliśmy to za Ciebie. Bez względu na to, na który krawat postawisz – oryginalny, jedwabny czy wzorzysty, możesz mieć pewność – jest modny. 

Jak przechowywać krawaty?

Wielu mężczyzn wiesza je, zawiązane na koszuli. Tymczasem okazuje się to poważnym błędem – materiał się odkształca, a krawat, nawet modny już nigdy nie wygląda elegancko. Warto poświęcić czas i znaleźć odpowiedni wieszak na krawaty. 

Jak dobierać krawaty?

Krawat, bez względu na to, czy wybierasz się na biznesowe spotkanie, czy rodzinną uroczystość, zawsze powinien być dopasowany do marynarki (w tym także szerokości klap) i koszuli, nigdy zaś do stroju partnerki. W przypadku ciemnych elementów garderoby wybieraj krawat o jeden do trzech tonów jaśniejszy, w przypadku jasnych – odwrotnie.