Poszetki

Sortuj
Cena
Marka
Kolor
Materiał
Produkty: 231
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Poszetka – modny i elegancki dodatek do męskiej stylizacji

Przychodzą momenty, gdy męska stylizacja powinna być najlepiej dobrana do okazji. Z tego tytułu ważne są dodatki, które się dobiera. Eleganckim i modnym produktem uzupełniającym całość ubioru jest poszetka. Ta mała, kwadratowa i ozdobna chusteczka jest niezwykle efektownym pomysłem na wyróżnienie. W sklepie modivo.pl można znaleźć bardzo dobre marki takie jak Vistula poszetki, które to są starannie wykonane oraz posiadają świetne wzory. Pojawia się zatem pytanie: poszetka jak dobrać? Najbardziej elegancką wykorzystywaną na formalne przyjęcia (śluby, komunie) jest chusteczka materiałowa z lnu lub bawełny w kolorze białym. Jednak w sklepach można również dostać uszyte z jedwabiu czy wełny oraz w licznych kolorach. Dobiera się je według stroju, jego charakteru i okazji. W sklepie modivo.pl znajdują się  różnorodne poszetki dobrych i znanych na rynku marek, wykonanych z wyselekcjonowanych tkanin. 

Poszetka a krawat – czy to dobre połączenie?

Ciekawym połączeniem łamiącym schematy jest łączenie dodatków. Powstaje pytanie poszetka a krawat - czy jest dobrym rozwiązaniem? Otóż dla każdego użytkownika, który jest odważny i chciałby eksperymentować z modą to bardzo pozytywny pomysł. Zatem jak dobrać poszetkę do krawata? Zasada takiego połączenia podpowiada, aby poszetka była uszyta z innego materiału niż krawat oraz była całkowicie różna lub lekko  podobna pod względem tonacji. Oba te dodatki natomiast muszą się idealnie zgrywać z garniturem oraz koszulą, by nie powstał efekt przerysowania. Innym pomysłem jest poszetka bez krawata, która może być również z powodzeniem łączona z muchą, z zastosowaniem takich samych zasad kolorystycznych i tkaninowych.

Poszetka bez krawata – eleganckie dodatki na wyjątkowe okazje

Eleganckie dodatki przeznaczone na wyjątkowe okazje mogą różnić się od siebie. Jedni wybiorą poszetki, drudzy krawaty, a kolejni połączenie tych dwóch akcesoriów. Wszystko zależy od charakteru imprezy oraz reszty stylizacji. Jasna poszetka do czarnego garnituru stanowić będzie zwracającą wzrok stylizację, natomiast wykorzystana do bardziej odważnego koloru czy fasonu poszetka kolorowa doda charakteru i podkreśli styl użytkownika. Dodatkowo akcesorium to można składać w wiele form, które dopasowuje się względem okazji i upodobań. Jednym z takich stylów, najczęściej widywanym jest złożenie jej klasycznie w prostokąt ze skierowanymi do góry bądź dołu rogami, które mogą wyróżniać się na tle marynarki.

Poszetka – Najczęściej zadawane pytania

Jaka poszetka pasuje do granatowego garnituru?

Do granatowego garnituru pasuje poszetka w jasnym kolorze z dobrego jakościowo materiału. Może być również w innych, lecz stonowanych odcieniach. Dodatkowo ważne jest dobieranie dodatków z możliwie jak najlepszego materiału, gdyż pozwala to na długie użytkowanie i lepszy wygląd.

Poszetka – jak nosić?

Poszetkę nosić można na wiele sposobów, od klasycznego złożenia do bardziej zaawansowanych form. Lekko wystającą lub mocno wychylającą się z marynarki. Dopasowaną kolorystycznie do garnituru lub całkowicie od niego różną. Jednak zawsze powinna ona być z dobrych materiałów.

Poszetka – jak dobrać do czarnego garnituru?

Do czarnego garnituru najlepiej jest dobierać poszetkę w kolorze białym lub jasnych pastelach. Wykonanie powinno być z tkanin najwyższej jakości jak len, bawełna, jedwab czy wełna. Dodatek ten może być bez wzorów lub posiadać małe zdobienia, jednak nie powinny one przytłaczać głównego koloru.