Szczotki/Czyściki męskie

Szczotki i czyściki do butów – chroń swoje obuwie!

Zwykło się mówić, że buty są wizytówką mężczyzny, dlatego tak ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Pamiętaj, że jeśli właściwie o nie zadbasz, przedłużysz ich żywot. W Modivo znajdziesz szczotki i czyściki do butów wykonane z wysokogatunkowych materiałów – do polerowania, nabłyszczania czy nakładania pasty. Spraw, by Twoje buty zawsze wyglądały jak nowe!

Szczotka do zamszu czy szczotka do nubuku? Znajdź to, czego szukasz

Używanie past impregnujących ma wpływ nie tylko na walory estetyczne Twojego obuwia, a także na jego prawidłową konserwację. Chroni przed przemakaniem czy szkodliwym działaniem soli. Pamiętaj jednak, aby dopasować produkty pielęgnacyjne do materiału, z którego wykonane są buty. Do czyszczenia butów zamszowych wykorzystaj szczotkę wykonaną z mosiężnego drutu oraz odpowiednią pastę do zamszu. Do skór licowych zastosuj miękką gąbkę, dzięki której uzyskasz efekt natychmiastowego połysku.

Liczy się wnętrze

Aby obuwie na długo utrzymało świeżość, zadbaj również o jego wnętrze. Czyszczenie wkładek do butów to czynność szybka i prosta. Posłuży Ci do tego specjalistyczny spray do dezynfekcji czy odpowiedni preparat antybakteryjny. Warto dbać o obuwie już od chwili jego zakupu. Pielęgnacja nie zajmie Ci wiele czasu, a potrafi zdziałać cuda. Pamiętaj, liczy się systematyczność!