polecam wybrac rozmiar mniejszy, same buty wykonane wspaniale, nierozchodzone mnie podrazniaja tylko na piecie
Ocena: 5 na 5
Krysia
2024-02-14
Wszystko ok.
Ocena: 5 na 5
Kasia
2023-12-18
Miękkie wbrew pozorom, cała reszta to jak w normalnych martensach, mnie obtarły jak każde inne w tych samych miejscach. Myślę że podbicie mają niżej niż klasyki, ale może mi się trafiła taka wersja. Kolor cudowny!
Jak ktoś kocha martensy i chce mieć kilka cm więcej to brać i nosić 😊
Ocena: 4 na 5
Piotr
2023-11-13
Wykrój buta na niezbyt szeroką stopę.
Ocena: 2 na 5
Wioletta
2023-11-09
Lewy but ma podwójne szycie.Błąd,który zauważyłam w trakcie użytkowania.