Informacje o dostawie i zwrocie dostępne po wybraniu rozmiaru, ponieważ niektóre rozmiary są dostępne tylko u partnerów MODIVO.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Informacje o produkcie
Opis produktu
Subtelna i efektowna bransoletka z pereł hodowanych z medalionem z okiem. Wykończona antyalergiczną stalą szlachetną 316L, pozłacaną metodą PVD.
Biżuteria z perłami uzupełni stylizacje codzienne, jak i te na ważne okazje, dodając lookowi niepotwarzalnego charakteru.
-bransoletka stal szlachetna 316L
-powłoka: 14k złoto PVD
-kamień: perła
-długość: 16 + 3 cm regulacja (możliwe wykonane dowolnej długości)
AMULET OCHRONNY
Perły są symbolem piękna, doskonałości oraz skromności, nazywane często "łzami aniołów". Zapewniają bezpieczeństwo oraz chronią przed niepowodzeniami. Oczyszczają uczucia i usuwają negatywne emocje. Klasyka - zainspirowana historią w nowoczesnej, minimalistycznej odsłonie.