ONLY
Kurtka przejściowa 15156569 Niebieski Regular Fit
Ocena klientów w skali od 1 do 5
4.6
⋅
Zobacz opinie
(68)
Kolor:
Niebieski
239,99 zł
239,99 zł
Ten produkt jest obecnie niedostępny.
Zapisz się na powiadomienie. Poinformujemy Cię, gdy ponownie pojawi się w sprzedaży.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (68)
Informacje o produkcie
Opis produktu
Dodaj odrobinę stylu i komfortu do swojej garderoby dzięki kurtce puchowej ONLY, która łączy funkcjonalność z elegancją. Taliowana, podkreśla sylwetkę, a regulowany kaptur zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem. Wykonana w 100% z nylonu, ta gładka kurtka charakteryzuje się lekkim syntetycznym wypełnieniem, które doskonale izoluje od zimna.
Elastyczne mankiety i praktyczne kieszenie boczne na suwak to detale, które zwiększają komfort noszenia. Zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a uniwersalny design sprawia, że kurtka będzie pasować do różnych stylizacji.
prać w pralce w temp. 30°C na programie dla tkanin delikatnych
prasować w temp. max 110°C
suszyć bębnowo na niskich obrotach
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (68)
4.6/54.6 na 5
Ocena: 3 na 5
Piengjai
2025-05-26
rękawy sa za duzę
Ocena: 5 na 5
Anna
2025-05-22
Polecam ,wygodna.
Ocena: 5 na 5
Dorota
2025-04-03
Kurtka bardzo fajna, lekka ale jednocześnie ciepła. Idealna na okres przejściowy. Polecam.
Ocena: 5 na 5
Agnieszka
2024-09-23
Fajna kurtka przejściowa. Rozmiar zgodny z tabela. Polecam
Ocena: 4 na 5
IWONA
2024-07-15
Niby wszystko okej, zgodne z opisem i zdjęciem, cena też zachęcająca jednak na mnie nie wygląda...
Ocena: 5 na 5
KatarzynaKrakowska
2023-12-26
Dobrze wyokonana, lekka, śliczna.
Ocena: 4 na 5
Joanna
2023-04-01
Rozmiar XL = L.
Ocena: 5 na 5
Regina
2023-04-01
Kurteczka lekka na chłodniejsze dni idealna kolorek ładny
Ocena: 5 na 5
Justyna
2022-11-14
Kurtka idealnie dopasowana. Jakość ok!
Ocena: 2 na 5
Hanna
2022-10-22
Kurtka z wadą od wewnątrz przy szwie rekawu,źle obszyte.Rozmiar zawyzony.Dodam że miałam identyczna kurtkę która była rewelacyjna a ta którą teraz zamówiłam okropna.