Zapisz się na powiadomienie. Poinformujemy Cię, gdy ponownie pojawi się w sprzedaży.
Cena produktu wskazana na stronie modivo.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (35)
Informacje o produkcie
Opis produktu
T-shirt Moster marki ONLY to kwintesencja codziennej elegancji połączonej z wyjątkowym komfortem. Mieszanka 75% wiskozy, 20% poliestru i 5% elastanu zapewnia niezrównaną miękkość, elastyczność oraz trwałość. Okrągły dekolt i swobodne dopasowanie gwarantują klasyczny wygląd, czyniąc ten T-shirt idealnym wyborem do wielu stylizacji. Podwinięte rękawki dodają nutę nonszalancji, sprawiając, że jest to must-have w garderobie każdej eleganckiej kobiety.
OEKO-TEX® STANDARD 100 to znak bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych. Tekstylia są badane pod kątem zawartości ponad 1000 szkodliwych substancji, im intensywniejszy jest kontakt ze skórą, tym bardziej rygorystyczne są wymagania i badania laboratoryjne. Certyfikowany artykuł jest nieszkodliwy dla zdrowia człowieka.
Informacje o producencie
Producent:BESTSELLER A/S
Adres:DENMARK 7330 Brande Fredskovvej 5
Kontakt:www.bestseller.com
Nazwa dystrybutora:Bestseller Handels GmbH
Adres dystrybutora:Austria AT-1190 Wien Sieveringer Strasse 12
Kontakt do dystrybutora:www.bestseller.com
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (35)
4.8/54.8 na 5
Ocena: 4 na 5
Aleksandra
2026-05-02
Noszę ją bardzo często, jest wygodna. Rękaw nie podwija się podczas noszenia. Wygląda pięknie, elegancko i klasycznie. Mozna nosić w stylizacji sportowej jak i eleganckiej. Rozmiar właściwy.
Ocena: 5 na 5
Marta
2026-03-29
Rękawy odpowiednio szerokie nawet dla bardziej zbudowanej ręki. Tonacja kolorów ciekawa, sprawia, że dobrze się komponuje z jeansami. Lubię ten krój, prosty i bez zbędnych kombinacji - leży dobrze i wygodnie. Koszulka na 5.
Ocena: 5 na 5
Renata
2026-03-19
Kolor wygląda naprawdę fajnie.
Ocena: 5 na 5
Kamila
2026-02-05
Ładny kolor. Wpada trochę w granatowy odcień. Rozmiar odpowiedni.
Ocena: 5 na 5
Agnieszka
2025-09-25
Koszulka jest bardzo szeroka. Radzę brać rozmiar mniejszą. XS jest bardzo obszerna i dosyć długa. Materiał grubszy, dobrej jakości.
Ocena: 5 na 5
Ewa
2024-09-11
Mam z tych t-shirtów zielony i różowy-łososiowy, a biały dostała mama. Obie jesteśmy mega zadowolone. Niezły skład, dobry na wysokie temperatury. Nawet jak się trochę pogniecie, np w walizce, to rozłożony szybko odchodzi. Wygodny, luźny fason. Te rękawki robią robotę.
Ocena: 5 na 5
Marta
2024-08-20
Odcień fajny, delikatny, wygląda jak na zdjęciu Rękawki nie są za wąskie, za co plus. Czuję się w niej dobrze, nie krępuje. Super koszulka.
Ocena: 5 na 5
ANETA
2024-07-15
Rękawy nie są za długie, co jest częste w przypadku oversize.
Ocena: 5 na 5
Magdalena
2024-05-27
Super koszulka 😍
Ocena: 5 na 5
Adriana
2024-05-21
Dobra jakość materiału, rękawki nie są przesadnie długie.