Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (1)
3/53 na 5
Ocena: 3 na 5
Beata
2024-12-09
Material taki sobie trzeba się nameczyc zeby odpiąć bluzke bo osobno jest kołnierzyk wolałabym dołożyć i kupić coś lepszego nie odsyłam bo jest na mnie dobra noszę rozmiar S i jest na mnie idealna