prać w pralce w temp. 30°C na programie dla tkanin delikatnych
prasować w temp. max 110°C
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (21)
4/54 na 5
Ocena: 1 na 5
Grażyna
2025-11-06
Czekam na paczkę już tydzień , produkt jeszcze nie dotarł
Ocena: 4 na 5
Elzbieta
2025-05-19
Dobrze leżą ale matriał średniej jakości
Ocena: 1 na 5
HANNA
2025-05-12
Krój spodni inny jak na zdjęciu.
Ocena: 5 na 5
KAROLINA
2025-04-03
Super krój , Fajne dopasowanie. Polecam🔥
Ocena: 5 na 5
Izabela
2025-03-10
Eleganckie i super gatunkowo warte swojej ceny . Polecam
Ocena: 5 na 5
Honorata
2025-02-17
Rozmiar ok, wygląd i jakość super dostawa szybka
Ocena: 1 na 5
Šárka
2025-10-20
rozczarowanie! Nie mogłam się doczekać, ale kolor w ogóle nie odpowiada zdjęciu - głęboki stary róż. Krój też mi nie odpowiadał. Spodnie były większe i o dziwnym kształcie.