prać w pralce w temp. 30°C na programie dla tkanin delikatnych
nie wybielać
nie suszyć w suszarce bębnowej
prasować w temp. max 110°C
można czyścić chemicznie
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (25)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Monika
2026-05-08
Lekka i zwiewna, bardzo wygodna. Idealna midi na każdą okazję. Piękny, intensywny kolor. Wygląda identycznie jak na zdjęciach.
Ocena: 5 na 5
Magdalena
2026-04-18
Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku. Sukienka prezentuje się elegancko.
Ocena: 5 na 5
Aneta
2026-03-09
Jestem wysoka, ale długość jest idealna. Bardzo ładny kolor, wygląda ślicznie. Idealnie pasuje do mojej sylwetki. Bardzo wygodna.
Ocena: 5 na 5
Magdalena
2025-12-16
Długość w sam raz. Idealnie dopasowana. Dekolt w sam raz.
Ocena: 5 na 5
Monika
2025-11-25
Delikatna, lekka a jednocześnie pięknie podkreśla sylwetkę.
Ocena: 5 na 5
Wanda
2025-11-15
Sukienka obłęd kolor,rozmiar idealnie polecam każdemu Wygląda jak milion dolarów! To wszystko zasługa koloru! Bardzo dobra długość. Pięknie podkreśla nogi. Leży idealnie.
Ocena: 4 na 5
Agata
2025-11-03
Bardzo ładna sukienka. Wygodna, bardzo kobieca.
Ocena: 5 na 5
Bożena
2025-08-06
Sukienka bardzo ładna, super krój, kolor , idealna długość, jednak trudno mi dopasować rozmiar. Dobra w ramionach ale za mało w pasie, taka sylwetka. Niestety musiałam zwrócić.
Ocena: 5 na 5
Adrianna
2025-01-13
Jest dobrze
👍️
Ocena: 5 na 5
Sabina
2024-11-24
Elegancki kolor, bardzo uwydatnia piękno sukienki. Bałam się o rozmiar, ale jest okay. Długość idealna. Układa się idealnie i jest bardzo wygodna. Polecam