Darmowa dostawa i 100 dni na bezpłatny zwrot

Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana dla każdego produktu. Zamówienia przygotowujemy i wysyłamy zwykle w ciągu 24h.

Odbiór w sklepie: 0 zł
Kurier: 0 zł dla zakupów od 100 zł (płatność przelewem)
Paczkomat: 0 zł


Zwrotu możesz dokonać bezpłatnie, w terminie 100 dni od momentu odebrania zamówienia.

Damskie Męskie
Szukaj marki, produktu, stylu

Kobiety For Love & Lemons

(Liczba produktów: 45)

Rozmiar
Cena
Oferta
Marka (1)
Kolor
Eco friendly
Typ produktu
Dekolt
Sezon
For Love & Lemons

Sukienki damskie, które zabiorą Cię do świata kwietnych łąk i kobiecych zdobień

For Love & Lemons – sukienki, kombinezony i spódnice eksponujące kobiecość

Jak przyznają założycielki, For Love & Lemons to ukłon ku wszystkiemu, co kochają – od wykonanych skrupulatnie i z pasją projektów, przez starannie dobrane nadruki, aż po ostatni perfekcyjnie ułożony ścieg. Kolekcje Laury i Gillian są przepełnione ubraniami dla kobiet, które pragną poczuć się dziewczęco i jednocześnie stawiają na najwyższą jakość materiału. Sztandarowe produkty For Love & Lemons – sukienki w typowo letnich odsłonach, ozdobione kwietnymi łąkami lub zwierzęcymi wzorami oraz kreacje koktajlowe, są wykonywane w 100% z bawełny lub poliestru z recyklingu. Oferta marki stale się poszerza – poza sukienkami i kombinezonami damskimi znajdziesz tu bluzki For Love & Lemons i spódnice. Projekty Laury i Gillian wyróżniają modne wycięcia (np. na nogach) i asymetria. Wśród ubrań sygnowanych metką przyjaciółek istotną część stanowią także elementy garderoby ozdobione bufkami. 

For Love & Lemons – firma od kobiet dla kobiet

Historia marki For Love & Lemons rozpoczęła się w 1996 roku w małym miasteczku w Wyoming (Stany Zjednoczone). Wtedy to For Love & Lemons istniało jako małe stoisko z lemoniadą, należące do dwóch 11-letnich przyjaciółek: Laury Hall i Gillian Rose Kern. Od pierwszego udanego biznesu Laury i Gillian wzięła się nazwa marki, dziś znana z przepięknych kobiecych ubrań. Jako małe dziewczynki otaczały je miłość, przyjaźń  i współczucie dla innych. To właśnie w oparciu o te wartości w 2011 roku powstała marka z myślą o kobietach – o ich pięknie, pewności siebie i niezależności. For Love & Lemons to firma, którą w 100% przewodzą kobiety nastawione na innowacyjność, nieustraszoną swobodę myślenia i pewność siebie – „tworzymy czarujące ubrania dla tętniących życiem kobiet, które nie boją się podejmować ryzyka, podążać własną drogą i przeżywać przygód”. For Love & Lemons to niewielka grupa osób z potężnym talentem i wielką miłością do wszystkich kobiet.