Produkty: 65
Pokaż identyfikator wersji
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

Awaria? W MODIVO paski do torebek z najlepszych marek

Torebka to niemal nieodłączny element kobiecej garderoby i każdej codziennej stylizacji. Jest nie tylko ozdobą, ale pełni też ważne funkcje. Bywa, że musi pomieścić naprawdę sporo rzeczy potrzebnych Ci w ciągu całego dnia. Nierzadko też pakujemy do nich drobne zakupy. To wszystko sprawia, że potrzebny Ci jest solidny wymienny pasek do torebki, który udźwignie wszystkie ciężary, które przy sobie nosisz.

Pasek do torebki to także bardzo istotny akcent dodatku, który podkreśla jego charakter. Torebka w stylu casual, smart casual czy raczej glamour? Bardzo często o jej ostatecznym wydźwięku decyduje właśnie pasek oraz to, z czego jest wykonany. Regulowany pasek do torebki to także możliwość dostosowania długości paska do wzrostu oraz własnych upodobań.

Pasek czy łańcuszek? Wybierz najmodniejszy dodatek do torebki

Pasek do torebki łańcuszek to eleganckie i subtelne rozwiązanie modowe. Łańcuszek przeznaczony jest głównie dla torebek mniejszych gabarytowo, ponieważ to właśnie z nimi prezentuje się najlepiej. Mała torebka na łańcuszku będzie uniwersalnym uzupełnieniem każdego formalnego wyjścia czy spotkania. Duża torba typu worek z łańcuszkiem mogłaby wyglądać dosyć niecodziennie, choć oczywiście w Twoich pomysłach modowych ograniczać może Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

Skórzany pasek do torebki to z kolei bardzo uniwersalne rozwiązanie, które będzie pasowało do wielu modeli torebek. Zwłaszcza tych wykonanych również ze skóry.

Najbardziej casualowym i uniwersalnym wyborem jest z kolei pasek parciany do torebki. Jego wygląd nada Twojej stylizacji swobodnego, lekkiego tonu, który sprawdza się zwłaszcza na co dzień.

Zobacz, jakie akcesoria do torebek znajdziesz w sklepie MODIVO

Na MODIVO.PL znajdziesz wiele wymiennych pasków do torebki, dzięki czemu nie tylko dopasujesz go do swoich prywatnych preferencji i upodobań. Zmiana paska nada Twojej torebce niepowtarzalnego charakteru oraz poczucia stylu i indywidualizmu. Prawdopodobieństwo, że zobaczysz u swojej koleżanki identyczną torebkę spada niemal do zera. A to poczucie odrębności i niezależności to coś, co kobiety cenią sobie w modzie najbardziej. Wymienny pasek do torebki to najprostszy sposób, by wpłynąć na ostateczny wygląd torebki.

Baw się modą, eksperymentuj i dostosuj ulubioną torebkę do swojego własnego poczucia stylu. Nie musisz już więcej odrzucać modeli torebki ze względu na pasek, który Ci nie odpowiada. Po prostu zamów swój ulubiony rodzaj paska już dzisiaj na MODIVO.PL.

Akcesoria do torebek – najczęściej zadawane pytania

Wymienny pasek do torebki – gdzie kupić?

Bogatą ofertę pasków do torebek znajdziesz na naszej stronie. Solidne wykonanie pasków marek takich jak Coccinelle czy Karl Lagerfeld dodadzą Twojej torebce uroku oraz projektanckiego sznytu z najwyższej półki. Gruby pasek do torebki Coccinelle w kolorze karmelowym to połączenie skóry oraz efektownego, grubego złotego łańcucha. Idealnie nada się do bardziej formalnych stylizacji oraz torebek w stylu glamour.

Jak dobrać akcesoria do torebki?

Nie ma żadnych sztywnych reguł dopasowania akcesoriów do torebki. Możesz eksperymentować dowolnie, zgodnie z tym, co podpowiada Ci intuicja. Zawsze zwracaj jednak uwagę na sposób przymocowania paska czy łańcuszka, tak abyś mogła bez problemu je wymienić. Obecnie znakomita większość torebek produkowana jest w taki sposób, aby pasek do można było bez problemu odpiąć bądź wymienić, zwłaszcza, że jest to jeden z elementów, który najszybciej się zużywa.