Szukaj marki, produktu, stylu
Sortuj
Rozmiar
Cena
Marka
Kolor
Produkty: 17
Pomóż nam ulepszyć wyszukiwanie!

Jak myślisz, w których kategoriach powinny znaleźć się konkretne produkty? Wykonaj krótkie zadanie, dzięki któremu będziemy mogli dostosować Modivo do Twoich potrzeb.

Chcę pomóc!

But Ci nie leży? Dobra wkładka to naprawi

Nieprzyjemne uczucie podczas chodzenia nie musi oznaczać wymiany obuwia na nowe. Wygodne wkładki zwiększają komfort noszenia butów i poprawiają ich ułożenie na stopie. Na MODIVO znajdziesz wiele modeli wkładek, które dopasujesz do własnych potrzeb. To między innymi wkładki podwyższające, które dodają kilka centymetrów wzrostu, czy przeciwpotne wkładki do butów trekkingowych i sportowych. W zależności od wybranego materiału produkty odznaczają się innymi właściwościami. Miękka wkładka wełniana sprawdzi się u osób szukających większej wygody chodzenia. Poprawia ona ułożenie buta na stopie i zwiększa komfort termiczny. Elastyczna wkładka żelowa powoduje natomiast redukcję bólu stawów, zapobiega powstawaniu otarć i zapewnia świetną amortyzację. Jest łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji, a jej używanie przyczynia się do redukcji ryzyka infekcji. Wkładki powstają z kilku materiałów, w tym wełny, czy wysokogatunkowego tworzywa. Można ich używać na co dzień oraz podczas treningów sportowych, troszcząc się w ten sposób o zdrowie swoich nóg.

Wkładki do butów: przeciwpotne, żelowe i wiele innych na MODIVO

W sklepie MODIVO posiadamy duży wybór wkładek o różnym typie i przeznaczeniu. Zaprojektowane przez GINO ROSSI wkładki świetnie spełnią się u osób szukających poprawy komfortu podczas chodzenia. Miękka powierzchnia wkładki dobrze leży pod stopą, z kolei elastyczna struktura idealnie dopasowuje się do kształtu buta. Wykonane z tworzywa sztucznego wkładki do butów podwyższające sprawdzą się u tych użytkowników, którzy chcą dodać kilka centymetrów do swojego wzrostu. W ofercie znajdują się także higieniczne wkładki żelowe do butów, amortyzujące wstrząsy i chroniące przed otarciami. Oddychające modele przeciwpotne powodują z kolei, że odczuwany dotąd dyskomfort i brzydki zapach znacznie zmniejszają swój poziom. Na MODIVO posiadamy wkładki do butów od cenionych producentów, takich jak BIRKENSTOCK, BIG STAR, czy CREP PROTECT. Zamów wybrany model dla siebie.

Długość wkładki a rozmiar buta – od czego zależy?

Kluczowym aspektem przy wyborze wkładki jest jej odpowiednie dopasowanie. W odróżnieniu od zakupu obuwia, wkładki nie można zwykle zmierzyć w sklepie i sprawdzić jak leży na stopie. Jak wygląda zatem relacja długość wkładki a rozmiar buta i od czego zależy? Przede wszystkim od długości i szerokości stopy. Dobierając wkładkę, trzeba dokładnie zmierzyć stopę, a następnie wybrać wkładkę o pół centymetra większą. W ten sposób zapewnisz sobie wyższy komfort chodzenia, gdy stopa będzie "pracować". Pamiętaj również, że większa wkładka do buta może oznaczać zakup większego obuwia, niż zazwyczaj. Bywa, że wkładka włożona do węższych modeli obuwia delikatnie zabiera przestrzeń na stopę, powodując lekki ucisk. Zmieniając rozmiar buta na większy, można cieszyć się pożądanym komfortem.

Wkładki – najczęściej zadawane pytania

Jakie wkładki do butów kupić?

Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu potliwości stóp, wybierz wkładki żelowe lub specjalne modele przeciwpotne. Do wyboru są również wkładki z wełny poprawiające komfort cieplny, czy ułożenie buta na stopie. Możesz też sięgnąć po wkładki do butów sportowychktórych głównym zadaniem jest utrzymanie komfortu i higieny stóp podczas wysiłku.

Gdzie kupić wkładki do butów?

Wygodne wkładki do butów zamówisz przez Internet, gdzie czeka na Ciebie ich duży wybór. Na MODIVO znajdziesz nie tylko przeciwpotne wkładki, ale także wkładki podwyższające, czy poprawiające ułożenie buta na stopie. Wkładki do butów kupisz także w sklepach stacjonarnych z obuwiem.