Maseczki męskie

(21 artykułów)

Sortuj / Filtruj
Cena 15 zł - 179 zł
Cena
Rozmiar
Oferta
Marka
Kolor
Płeć
Typ produktu
Przeznaczenie
Styl
Branding
Seria
Seria produktów

Maseczki męskie – bezpieczeństwo i ochrona na co dzień

Maseczki męskie mają przydają się na co dzień, zarówno na wyjście do sklepu, jak i do pracy, przejazd komunikacją miejską, jak i na spacer po mieście. Maseczki ochronne męskie zabezpieczają otoczenie przed zarażeniem drogą kropelkową. Właśnie dlatego w wielu państwach, w tym także w Polsce, wprowadzono obowiązek noszenia masek na co dzień. 

Maseczki ochronne męskie – uniwersalny kształt do każdego profilu twarzy

W sklepie Modivo.pl przygotowano dla panów maseczki bawełniane, wykonane z przyjemnego dla skóry materiału, który nie powoduje duszności, ani alergii. W ofercie dostępne są męskie maseczki w uniwersalnym kształcie, dostosowanym do każdego profilu twarzy. Warto wybrać dla siebie taką maseczkę, która łączy w sobie funkcje ochronne z jakością wykonania i nienaganną stylistyką. Maseczki wielorazowe – skuteczna ochrona przed zarażeniem

Maseczki wielorazowe są znacznie bardziej ekologiczne od tych jednorazowych. Warto pamiętać jednak o tym, że maseczki ochronne wielorazowe należy prać po każdym użytkowaniu. Jest to ważne, ponieważ w ten sposób można zneutralizować wirusy i bakterie, które osiadły na zewnętrznej stronie maseczki, ale także bakterie własne i resztki swojej śliny, które znalazły się po stronie wewnętrznej. Maseczki ochronne męskie skutecznie chronią inne osoby przed zakażeniem, a dodatkowo są zgodne z obowiązującymi w kraju przepisami prawnymi. 

Maseczki bawełniane – idealne dopasowane do Twoich potrzeb

Maseczki bawełniane wykonane są z przyjemnego i naturalnego materiału, który pozwala skórze oddychać. Takie maseczki są więc zdrowsze dla użytkownika niż te chirurgiczne, ponieważ jest mniejsze ryzyko pojawienia się trądziku i wyprysków na skórze, a także materiał jest przyjazny dla zdrowia. Maseczki bawełniane dodatkowo można z łatwością dopasować do swojej twarzy w taki sposób, aby nie zsuwały się z nosa, albo nie były za ciasne. Z maseczką bawełnianą wysokiej jakości skończy się problem uwierania lub uciskania nosa lub policzków. 

Maseczki ochronne wielorazowe – najczęściej zadawane pytania


• Jakie maseczki nosić, żeby chronić się przed infekcją?

Testy i badania wykazały, że najlepsze są maseczki N95, które filtrują doskonale zarówno duże krople, jak i aerozol. Z takich masek korzystają pracownicy ochrony zdrowia, a więc lekarze, ratownicy i pielęgniarki.Należy jednak zaznaczyć, że większość maseczek najlepiej chroni otoczenie osoby, a nie samą osobę. Jedynym wyjątkiem są maseczki z zaworem, które chronią samego użytkownika, a nie otoczenie. Maseczki bawełniane zapewniają podobną ochronę jak te chirurgiczne, jednak tutaj wiele zależy od liczby warstw. 

• Do kiedy nosimy maseczki ochronne?

Maseczki ochronne należy nosić cały czas, aż do odwołania. Zgodnie z informacjami z Włoch i Wielkiej Brytanii, obowiązek noszenia maseczek potrwa co najmniej do 2022 roku, chociaż może być to także późniejszy termin. W Polsce nie ma żadnych informacji, dotyczących terminu, gdy maseczki ochronne nie będą wymagane na świeżym powietrzu lub w budynkach zamkniętych. 


• Jaką maseczkę wybrać?

Najlepiej wybrać maseczkę wykonaną z przyjemnego dla skóry materiału, która nie wywołuje podrażnień, a jednocześnie odpowiednio zabezpiecza. Warto zwrócić także uwagę na gumki zakładane na uszy, ponieważ w maseczkach jednorazowych takie gumki mają tendencję do ciągnięcia skóry za uszami. Dodatkowo można wybierać spośród różnych kolorów i wzorów, a także zdecydować się na maseczkę markową lub od znanego projektanta.